reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Nie wiem po co się tak nakręcam, bo i tak pewnie się
Jak za tydzień to za wcześnie zdecydowanie, chciaz ja chyba od 6dpo robiłam już testy codziennie i w ogóle nie przejmowałam się pojedynczymi kreskami. Wiesz który to dpo??
Wychodziloby ze 9dpo... ale coś czuje ze było by to za piekne, by się udało :sad: ja po prostu już chyba nie potrafię myśleć pozytywnie... najgorsze, ze te moje myśli się sprawdzają :realmad::wściekła/y::sad:
 
reklama
Czemu wy dziewczyny tak wczesnie robice testy ? Same sie dolujecie na reszte dni bo nic nie wyszlo.. 7 9czy 10dni przed @ to zdecydowanie za wczesnie.
 
Dziewczyny u mnie tak jak myśłam kiepsko rano wyszła druga kreska po południu skąpy okres że skrzepami niestety. Więc nie wiem. Może się nie przyjęło, a może mnie testy oszukały. Przykro i tyle, ale serio przyjęłam to na chłodno.. Stara jestem 33 lata więc podjęliśmy decyzję o leczeniu także wybieramy się do invicty w tym miesiącu. Będziemy wiedziec co jest nie tak. Za Was wszystkie trzymam kciuki. Zamelduje Wam co i jak po wizycie. Buziaki :*
 
Czemu wy dziewczyny tak wczesnie robice testy ? Same sie dolujecie na reszte dni bo nic nie wyszlo.. 7 9czy 10dni przed @ to zdecydowanie za wczesnie.
W sumie masz rację, ale ja już tak mam, że jak dostanę w ręce testy to bym siedziała i co minutę robiła żeby wiedzieć czy coś jest [emoji53]
 
Czemu wy dziewczyny tak wczesnie robice testy ? Same sie dolujecie na reszte dni bo nic nie wyszlo.. 7 9czy 10dni przed @ to zdecydowanie za wczesnie.
Ja miałam w ogóle nie robić, tak się nakręciłam ze już robię z ciekawości, bo inne dziewczyny robiły 9dpo czy tam 10... głupia jestem :mad:
 
reklama
Do góry