reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Melduje sie po pracy i wizycie u mamy. Ja mam już objawy @. Włączylo mi sie nocne obzarstwo. Ciagle jesten glodna buuy
 
reklama
Bo a nóż uda się szybciej dowiedzieć, że się jednak udało. [emoji23] Ja na przykład nie dołuje się z powodu negatywnych testów więc spokojnie mogę sobie wcześniej robić. [emoji106]
No ja tez sie na poczatku nie dolowalam to robilam 10dpo [emoji6] ale tu dziewczyny ewidentnie sie nakrecaja i juz przezywaja ze sie nie udało. No ale kurcze troche jednak za wcześnie [emoji14]
 
Dziewczyny.... Irenka i Mami_ami postarajcie się myśleć pozytywnie, jeszcze jest duuuuza szansa. Serio. Większości dziewczyn pozytywny test wychodzi w terminie a czasem nawet po terminie @, zależy kiedy była implantacją, a może być przecież później, prawda??? [emoji846][emoji846] prawda. Także nosy do góry i czekamy na II kreski razy 2 [emoji846] A ......,powiem Wam coś, pewnie pomyślicie, ze jestem stuknięta, ale gdzieś przeczytałam jakiś artykuł o afirmacji, a ze sama jestem po psychologii, mimo, ze e zawodzie nie pracuje to trochę w głowie mi zostało i powiem Wam, ze jednak nasze nastawienie, podejście, generalnie psychika wiele znaczy...., No wiec,(tak, wiem, wiem, ze się nie zaczyna zdania od no wiecc, ale..) w tym cyklu od samego początku, nawet jak byłam zła, wkurzona czy tez zdołowana to tak raz-dwa razy dziennie powtarzałam sobie, ze jestem happy, jestem zdrowa i płodna jak królik i ze ja już jestem w tej ciąży i koniec kropka....generalnie taki przekaz to miało. Pewnie pomyślicie sobie, ze jestem nawiedzona ale ... co mi tam [emoji846] jakos lepiej mi było mimo, ze paradoksalnie chciałam umawiać się na monitoring kolejnego cyklu.., i weź tu zrozum kobietę [emoji846]
Poczekam do @ ale coś mnie brzuch pobolewa jak na @:eek: oby nie przyszła :dry:
 
Dziewczyny melduję,ze dzisiaj u mnie biel ale dopiero 9dpo a okres dopiero mam mieć w poniedziałek :) mnie też brzuch pobolewa od kilku dni a to u mnie nie jest normalne,bo mnie przed okresem nigdy nie boli. Ale co będzie to będzie :)
 
Czemu wy dziewczyny tak wczesnie robice testy ? Same sie dolujecie na reszte dni bo nic nie wyszlo.. 7 9czy 10dni przed @ to zdecydowanie za wczesnie.
No mi wyszedł pozytywny 6 dni przed terminem@. 9dpo, ale trzeba się liczyć z tym że nie każdej zagnieżdżanie pójdzie tak szybko.
Różnie też beta hcg przenika do moczu
 
reklama
Cześć, ja dzis czekam juz tylko na @[emoji30] temperatura w ostatnie dni dawala mi taka nadzieje a dzis elegancko polecialaaa w dół [emoji30]ehh
 
Do góry