reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny u mnie testowanie przelozone na jutro(o ile @ nie przyjdzie bo brzuch boli jak na nia)bo dzis zaspalam i ledwo zdazylam na busa by synka zawiesc do przedszkola.
@Inka91 3 mam kciuki za bete[emoji110][emoji110]
Trzymam kciuki za Ciebie jutro :-)))) ja zatestowalam dzis i na razie biel ale jeszcze moze za wczesnie [emoji12]
 
reklama
Trzymam kciuki! Oby była pozytywna!:tak:
Ja mam tak właśnie zrobić, że jak beta będzie pozytywna to następnego dnia mam robić progesteron i TSH, takie mam zalecenie od lekarza.

I niech szybko zleci czas do tej 16! Jestem za, bo wtedy będą mnie dzielił 2 godz od weekendu;)
A ja dzisiaj mogłam pospać do 8 to mnie wymioty psa obudziły przed 7... Cudowny początek dnia;)
Hehehe, teraz wymioty psa a może już niedługo będą nas budzić wymioty dziecka i będziemy do nich wstawać z radością [emoji23] zwierzak to doskonały sposób na wdrożenie się do roli mamy :D
 
Gratulacje dla dziewczyn, którym się udało! Cieszę się bardzo!
Za starajace się trzymam kiuki !

Dzięki za dobre słowo, też sie cieszę, że to już za mną.
 
Hehehe, teraz wymioty psa a może już niedługo będą nas budzić wymioty dziecka i będziemy do nich wstawać z radością [emoji23] zwierzak to doskonały sposób na wdrożenie się do roli mamy :D
Hehe, powiem Ci że z nas to w rodzinie się śmieją, że nasz piesio to nasz synuś;) narazie to tak cała miłość matczyno-ojcowska przelana na czworonoga;) już mu lepiej na szczęście, pewnie znowu się gdzieś trawy nażarł;)
 
Witajcie podczytywalam was w zeszlym roku i nawet sie przedstawilam. Co do staran to zostaly odwołane i dopiero teraz znow bedziemy podchodzic do tematu. Pamietam czesc z was ale nie jestem w stanie nadrobic tych wszystkich wpisow teraz staram się czytac na biezaco. Pamietam dobrze jotka szczotka byla bardzo aktywna skoro jej nie ma to czy to znaczy sie jej sie udalo? Mam nadzieje ze tak co do samych staran to czekam na wizyte do gina aby popytać go o badania. Mam 3.5 letnia corke ktora niestett urodzila sie z wada centralnego układu nerwowego dlatego przed kolejna ciąża mam ogromne obawy. Biorę femibion i zastanawiam się jakie badania wy robilyscie przed rozpoczeciem staran. Pozdrawiam!
 
reklama
Witajcie podczytywalam was w zeszlym roku i nawet sie przedstawilam. Co do staran to zostaly odwołane i dopiero teraz znow bedziemy podchodzic do tematu. Pamietam czesc z was ale nie jestem w stanie nadrobic tych wszystkich wpisow teraz staram się czytac na biezaco. Pamietam dobrze jotka szczotka byla bardzo aktywna skoro jej nie ma to czy to znaczy sie jej sie udalo? Mam nadzieje ze tak co do samych staran to czekam na wizyte do gina aby popytać go o badania. Mam 3.5 letnia corke ktora niestett urodzila sie z wada centralnego układu nerwowego dlatego przed kolejna ciąża mam ogromne obawy. Biorę femibion i zastanawiam się jakie badania wy robilyscie przed rozpoczeciem staran. Pozdrawiam!
Z Jotką to wielka zagadka. Udało jej sie, ale chyba ciąże straciła i już do nas nie zagląda :(
Zrób panel tarczycowy tak na dobry początek :) powodzenia w staraniach.
 
Do góry