reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny zbieram się na betę, trzymajcie kciuki :) postanowiłam, że zrobie sobie od razu progesteron. Chyba jest sens? Gdyby się okazało, że beta pozytywna, ale progesteron niski, to chyba lepiej od razu zadziałać? Wyniki będą pewnie koło 16 jak zawsze. Dobrze, że mam dziś trochę zalatwien, to może nie będę tak myśleć non stop :)
 
reklama
Dziewczyny zbieram się na betę, trzymajcie kciuki :) postanowiłam, że zrobie sobie od razu progesteron. Chyba jest sens? Gdyby się okazało, że beta pozytywna, ale progesteron niski, to chyba lepiej od razu zadziałać? Wyniki będą pewnie koło 16 jak zawsze. Dobrze, że mam dziś trochę zalatwien, to może nie będę tak myśleć non stop :)

Trzymam kciuki! Oby była pozytywna!:tak:
Ja mam tak właśnie zrobić, że jak beta będzie pozytywna to następnego dnia mam robić progesteron i TSH, takie mam zalecenie od lekarza.

I niech szybko zleci czas do tej 16! Jestem za, bo wtedy będą mnie dzielił 2 godz od weekendu;)
A ja dzisiaj mogłam pospać do 8 to mnie wymioty psa obudziły przed 7... Cudowny początek dnia;)
 
Dziewczyny u mnie testowanie przelozone na jutro(o ile @ nie przyjdzie bo brzuch boli jak na nia)bo dzis zaspalam i ledwo zdazylam na busa by synka zawiesc do przedszkola.
@Inka91 3 mam kciuki za bete✊✊
 
Dziewczyny zbieram się na betę, trzymajcie kciuki :) postanowiłam, że zrobie sobie od razu progesteron. Chyba jest sens? Gdyby się okazało, że beta pozytywna, ale progesteron niski, to chyba lepiej od razu zadziałać? Wyniki będą pewnie koło 16 jak zawsze. Dobrze, że mam dziś trochę zalatwien, to może nie będę tak myśleć non stop :)
Z całego serca życzę wysokiej bety!:)
 
reklama
Dziewczyny zbieram się na betę, trzymajcie kciuki :) postanowiłam, że zrobie sobie od razu progesteron. Chyba jest sens? Gdyby się okazało, że beta pozytywna, ale progesteron niski, to chyba lepiej od razu zadziałać? Wyniki będą pewnie koło 16 jak zawsze. Dobrze, że mam dziś trochę zalatwien, to może nie będę tak myśleć non stop :)
3 mam kciuki za pozytywna ;-)))
 
Do góry