reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Trzymam kciuki za was dziewczyny bardzo mocno!
Ja aktualnie jestem w 19 dc aplikacja mi zmieniła dzień @ na 28.maja czyli za 10 dni. Podejrzewam , że to dlatego , że owulacja była o kilka dni szybciej. Mam cykle 32 dniowe , a teraz wychodzi, że byłby Cykl 29 dniowy. No zobaczymy co to wyniknie, myślę, że z testowaniem zaczekam do 31. Maja, tak jak przy cyklu 32 dniowym chyba, że wcześniej dostane @
 
reklama
Trzymam kciuki za was dziewczyny bardzo mocno!
Ja aktualnie jestem w 19 dc aplikacja mi zmieniła dzień @ na 28.maja czyli za 10 dni. Podejrzewam , że to dlatego , że owulacja była o kilka dni szybciej. Mam cykle 32 dniowe , a teraz wychodzi, że byłby Cykl 29 dniowy. No zobaczymy co to wyniknie, myślę, że z testowaniem zaczekam do 31. Maja, tak jak przy cyklu 32 dniowym chyba, że wcześniej dostane @
To u mnie identycznie wychodzi z aplikacji [emoji6]
 
Hehe, powiem Ci że z nas to w rodzinie się śmieją, że nasz piesio to nasz synuś;) narazie to tak cała miłość matczyno-ojcowska przelana na czworonoga;) już mu lepiej na szczęście, pewnie znowu się gdzieś trawy nażarł;)
To super :) pewnie mu coś siedziało i dlatego jadł trawę, zwierzaki nie są głupie ;) My mamy kotkę brytyjską, ma już 2,5 roku :) właśnie mąż stwierdził parę dni temu że chce kolejnego kociaka i się umówiliśmy że jak nie zajdę w ciążę do momentu kolejnego miotu w hodowli z której mamy kicię, to bierzemy drugiego sierściucha :)))
 
To super :) pewnie mu coś siedziało i dlatego jadł trawę, zwierzaki nie są głupie ;) My mamy kotkę brytyjską, ma już 2,5 roku :) właśnie mąż stwierdził parę dni temu że chce kolejnego kociaka i się umówiliśmy że jak nie zajdę w ciążę do momentu kolejnego miotu w hodowli z której mamy kicię, to bierzemy drugiego sierściucha :)))
Kotki brytyjskie są piękne :)
 
Ja mam zwykłego siersciucha i jest cudny miziak :)
20170116_103218.jpg
 

Załączniki

  • 20170116_103218.jpg
    20170116_103218.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 377
Witajcie podczytywalam was w zeszlym roku i nawet sie przedstawilam. Co do staran to zostaly odwołane i dopiero teraz znow bedziemy podchodzic do tematu. Pamietam czesc z was ale nie jestem w stanie nadrobic tych wszystkich wpisow teraz staram się czytac na biezaco. Pamietam dobrze jotka szczotka byla bardzo aktywna skoro jej nie ma to czy to znaczy sie jej sie udalo? Mam nadzieje ze tak co do samych staran to czekam na wizyte do gina aby popytać go o badania. Mam 3.5 letnia corke ktora niestett urodzila sie z wada centralnego układu nerwowego dlatego przed kolejna ciąża mam ogromne obawy. Biorę femibion i zastanawiam się jakie badania wy robilyscie przed rozpoczeciem staran. Pozdrawiam!
Jotka odpuscila starania.
Fajnie ze wrocilas i zycze bys szybko zaszla w ciaze i wszystko bylo dobrze:)
 
reklama
Dagaa Kasia dziekuje
Kasienka czy dobrze kojarze ze masz juz synka i masz jeden jajnik? Na innym watku chyba widzialam. Pytam bo ja mam tylko 1 drozny jajowod. Tez mam obawy ze bedzie mi trudniej zajsc w ciaze mimo ze przy pierwszej ciazy nie mialam z tym problemu.
 
Do góry