reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dagaa Kasia dziekuje
Kasienka czy dobrze kojarze ze masz juz synka i masz jeden jajnik? Na innym watku chyba widzialam. Pytam bo ja mam tylko 1 drozny jajowod. Tez mam obawy ze bedzie mi trudniej zajsc w ciaze mimo ze przy pierwszej ciazy nie mialam z tym problemu.
Tak tak dobrze pamietasz:) 1 marca mialam operacje usuniecia torbieli i mialam usuniety lewy jajnik i jajowod. Wczesniej tym sie martwilam ale moj gin uspokoil mnie bo mowil ze ten jeden jajnik i jajowod przejmuja prace tego co juz nie mam. Wiec spokojnie Ty tez sie nie martw i w koncu nam sie uda:) Ja jutro testuje.
 
reklama
Tak tak dobrze pamietasz:) 1 marca mialam operacje usuniecia torbieli i mialam usuniety lewy jajnik i jajowod. Wczesniej tym sie martwilam ale moj gin uspokoil mnie bo mowil ze ten jeden jajnik i jajowod przejmuja prace tego co juz nie mam. Wiec spokojnie Ty tez sie nie martw i w koncu nam sie uda:) Ja jutro testuje.
Kasia jaki zbieg okoliczności, ja też miałam operację 1 marca tylko 5 lat temu. Też na lewą stronę.
 
U mnie tez lewa strona jajowod niedrozny przez powracajace torbiele na tym jajniku i wytworzone w zwiazku z tym zrosty. Kasia trzymam mocno kciuki za jutrzejszy test. Jakie witaminy bierzecie?
Ja biore Ovarin i jeszcze pare suplementow co zlecila mi endokrynolog.

Co do torbieli to jest jakies przeklestwo:/
 
U mnie tez lewa strona jajowod niedrozny przez powracajace torbiele na tym jajniku i wytworzone w zwiazku z tym zrosty. Kasia trzymam mocno kciuki za jutrzejszy test. Jakie witaminy bierzecie?
Ja mam zrosty po lewym jajowodzie i co miesiąc dają o sobie znać odkąd nie biorę antykoncepcji. Biorę ovarin, witaminy z grupy B i zastanawiam się nad kwasami omega, podobno działa na cienkie endometrium.
A i jeszcze witamina D.
 
reklama
Do góry