reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny! Ale się rozpisalyscie! Właśnie mam chwile między pacjentami w końcu, bo od kilku dni chodzą jakby koniec świata miał być. A w domu zaczął nam się prawdziwy bunt dwulatka. Powiedzcie mamy, ze on nie trwa do 18 :realmad:

@Kasienka3b Ty już drugi cykl konczysz a ja jeszcze nie skończyłam tego pierwszego co Ty miałaś taki krótki.

Dziewczyny nie czekam do piątku. Jutro testuje. Nie mogę już wytrzymać bo raz nie mam żadnych objawów ani na ciąże ani na @ jak w poprzednich miesiącach od stycznia. Zero bólu brzucha, zero bólu piersi. Ospała czy zmęczona tez nie jestem. Jedyne co to wczoraj mnie tak wysypało na buzi co odkąd dbam o buzie, zmywam przed snem cała buzie dokładnie itd nie miało miejsca. Jasne przed okresem miałam jeden czy dwa pryszcze ale nigdy nie miałam tak jak teraz. Normalnie wyglądam jakby mnie coś pogryzło. Albo wina jakiegoś zawirowania z hormonami co nigdy nie miałam problemów poza tym ze spóźnia mi się okres teraz i poprzedni cykl. Albo ciąża??? ♥️
3mam kciuki za Twoje jutrzejsze testowanie✊✊
 
reklama
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486
Wspaniale 2 kreseczki:) Wielkie gratulacje!
 
A więc troszkę o mnie :) Jestem Natalia, mam 28 lat, od 5 lat mężatka ale z mężem jesteśmy już razem ponad 10 lat. Mega szczęśliwi i zakochani nadal, brakuje tylko jakiegoś małego szczęścia :) za sobą mamy jeden cykl prób, teraz właśnie kończył się @ i niedługo zaczynamy kolejne próby. Powiem Wam,ze poczytałam trochę fora i się przerazilam, ze młode, zdrowe pary kilka lat nie mogę zajść w ciaze:( teraz żałuję, ze nie zaczęłam tych starań wcześniej. Ale póki co pozytywne nastawienie i zobaczymy co wyjdzie:)
 
Dziewczyny dziękuję za gratulacje:D trochę minie zanim wyjdę z szoku, czuję się jakbym pierwszy raz to przechodziła. Witam nowe dziewczyny i od razu wysyłam ciążowe fluidki od nas:*
 
Nie przejmuj się nigdy u mnie nie widziałam śluzu plodnego i byłam świecie przekonana że to przez niego nie zachodzą w ciążę [emoji2] a jednak jestem i nawet mniej więcej wiem kiedy zaszłam i na pewno nie miałam ani śluzu ani objawow
Gratuluje Kochana:) a mi coś się nie udaje ;( stosowałaś jakieś specyfiki? :p
 
@Asiula86 ogromnie gratuluję :) piękne kreseczki :)
@IrenaX głowa do góry, nowy cykl nowe nadzieje :)

Ja mam stresa przed wizytą, na 19:20 idę. Obawiam się, że powie ze trzeba usunąć torbiel, bo to oznacza znów ze trzy miesiące przerwy...
 
reklama
@Asiula86 ogromnie gratuluję :) piękne kreseczki :)
@IrenaX głowa do góry, nowy cykl nowe nadzieje :)

Ja mam stresa przed wizytą, na 19:20 idę. Obawiam się, że powie ze trzeba usunąć torbiel, bo to oznacza znów ze trzy miesiące przerwy...
Eeeh po tylu próbach to się traci już pomału nadzieje ;( ja mam mięśniaka w trzonie macicy, może to jest powód ? Gin. Powiedziała, ze niby to nie ma wpływu, ale jednak człowiek ciagle myśli
 
Do góry