reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
@Asiula86 gratulacje :rolleyes: jednak można zajść w ciążę podczas KP, ja też zaszłam I to przy późnej owulacji bo miałam ja około 34 dc jak nie później:) dużo zdrówka :p
 
Dziewczyny,bo jestem jeszcze początkująca czy te testy owulacyjne pomagają? I czy łatwo się je używa? planuje kupic,bo okres się już kończy i bierzemy się z mężem ostro do "roboty":yes:
 
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486
Gratuluje! Widać wyraźnie ;) ale super;*
 
I teraz w którym tyg jestes?jak to jest z obliczaniem bo nie liczy się od ostatniego okresu tyg ciąży ja to tak od owulacji liczę i dodałam 2 tygodnie i mniej więcej z beta mi się pokrylo

Ja też zawsze miałam późno owu, w tym cyklu ok. 20 dnia. A liczę tak jakby ona była w 15 dc, bo na tym polega to liczenie lekarzy z ostatniej @.
Czyli cofam się od owu 2 tygodnie wstecz i ten dzień biorę za "ostatnią miesiączkę". Albo inaczej - od dnia owu liczę 38 tygodni i to jest termin porodu. Mam zamiar w ogóle podać gin ten wyliczony przez siebie termin ostatniej @, żeby nie bawić się już w tłumaczenie swoich wykresów;)
 
reklama
Ja też zawsze miałam późno owu, w tym cyklu ok. 20 dnia. A liczę tak jakby ona była w 15 dc, bo na tym polega to liczenie lekarzy z ostatniej @.
Czyli cofam się od owu 2 tygodnie wstecz i ten dzień biorę za "ostatnią miesiączkę". Albo inaczej - od dnia owu liczę 38 tygodni i to jest termin porodu. Mam zamiar w ogóle podać gin ten wyliczony przez siebie termin ostatniej @, żeby nie bawić się już w tłumaczenie swoich wykresów;)
No dokladnie wiem o co chodzi. Ja miałam miesiączkę 13marca a owulację 16 kwietnia gdzieś i tak mniej więcej liczę od 1 kwietnia jakby była miesiączka. Pogmatwane to[emoji16]
 
Do góry