reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
A bierzrsz euthyrox albo letrox? No mi gin przy tsh 2.5 juz włączyl euthyrox, ale sa tez dziewczyny, ktory zachodzily w ciaze przy jeszcze wyzszym tsh niz ty masz :)
ginekolog stwierdził, że niby w porządku ale dodam, że trafiłam do niego z brakiem okresu po odstawieniu tabletek anty (przed nimi też miałam taki sam problem), czyli coś jest ze mną nie tak... w piatek idę do endokrynologa, zobaczymy co powie.... a podejrzewam że i owulacji nie mam niestety

a i cała reszta : prolaktyna, FSH, LH, glukoza okej, lekko tylko podwyższony testosteron.
 
Ostatnia edycja:
ginekolog stwierdził, że niby w porządku ale dodam, że trafiłam do niego z brakiem okresu po odstawieniu tabletek anty (przed nimi też miałam taki sam problem), czyli coś jest ze mną nie tak... w piatek idę do endokrynologa, zobaczymy co powie.... a podejrzewam że i owulacji nie mam niestety

a i cała reszta : prolaktyna, FSH, LH, glukoza okej, lekko tylko podwyższony testosteron.
U mnie jest podobnie. Tez stwierdził że jest ok. Daj znać co powie.
 
Witam w 44dc. Byłam dzisiaj u mojego doktorka, miło się zaskoczyłam, bo w szpitalu bezpłatnie mnie przyjął. Okazało się, że owulacji nie ma, dostałam tym razem duphaston na wywołanie @ i clo na wywołanie jajeczkowania, narazie połowę dawki, żeby zobaczyć jak organizm zadziała. Pochwalił nasienie męża. Kazał się zgłosić między 12 a 13dniu następnego cyklu. Następny etap przede mną. I nowe nadzieje!
oby się teraz udało

Hej dziewczyny! Witam się w 14dc, byłam dzisiaj na tym ostatnim monitoringu... iiii.... Mam piękne 2 ciałka żółte i endometrium 15mm!:D Lekarz powiedział, że warunki są idealne i szanse większe ze względu na 100% podwójna owulacje. W ostatnim cyklu były 2 pecherzyki ale było widać tylko 1 ciałko żółte. A teraz jest idealnie.!:D Oby te żołnierzyki mojego męża dały radę i trafiły tam gdzie trzeba ;):D
A z tym endometrium to chyba ten wiesiołek tak zadziałał, bo tylko jego dodatkowo brałam regularnie do soboty i to jedyna inna rzecz niż w poprzednich cyklach.
Także trzymajcie za mnie kciuki! :)
Miałam się nie nakrecac... Ale chyba za późno.... Moja nadzieja jest pod sufitem;) albo i wyzej;) tylko jak teraz wytrzymać te 10 dni do bety ;)

kciukasy mocno zaciśnięte. Ja dziś idę 1 raz na monitoring nigdy nie mialam
U mnie dzisiaj 15dc wczoraj na teście owulacyjnym piękne dwie krechy więc i u nas wzmożone działania :)

Trzymam za Ciebie kciuki :)
oby ten cykl był owocny

Dziewczyny, jestem już po operacji kilka dni. Przeszczep się powoli przyjmuje. Pozdrawiam

dużo zdrówka

Eeeh :( ja to co miesiąc mam nadzieje, ze w koncu nie dostane miesiączki :( dzisiaj mam 28dc i powinnam dostać, a brzuch mało co pobolewa:/ ale znając życie pewnie w nocy przyjdzie lub jutro. Ogólnie moje cykle są nieregularne od jakiegoś roku, raz 26dc, raz 27 lub 28. Powiem szczerze, ze chyba psychika dużo robi... bo ja tez tak mam (miałam) bo teraz już staram się tak nie myśleć o tym zbytnio, ale czasem po prostu się nie da;( nie wiem o co chodzi... nie spodziewałam się ze aż tak ciężko będzie mi zajsc w ciąże :O
a może @ w tym miesiącu nie przyjdzie ...oby

Ehhh mam to samo teraz, tyle że niby w terminie @. A bolało na tą @ tak mocno jakby już była, czy tylko trochę? Bosz... tak się nakręciłam, od wczoraj też co chwilę latam do wc. A mój mąż mi teraz mówi patrząc na wykres: ee nic z tego nie będzie... No ludzie po co mi tą nadzieję zabiera. Przyjdzie @ to przyjdzie a póki nie ma jeszcze się łudzę... Testu nie mam i mnie nosi, jutro już chyba polecę kupić. Myślicie że 16 dni po staraniach wyjdzie już z wieczornego moczu?
Bede robic test w piatek:)

trzymam kciuki za 2 kreseczki na teście
 
Hej dziewczyny, gratuluję tym, którym się udało, trzymam kciuki za testujące ! :)
Trochę mnie nie było ale akurat miałam egzaminy na studiach, byłam nad morzem i chciałam trochę odpocząć i być myślami gdzie indziej :)
Aktualnie jestem w 17 dc @ powinna byc lub nie, za 12 dni. Wydaje mi się, że owulacje miałam w 14 dc , jajnik mnie bolał jak nigdy, aż partner mi powiedział, że jestem strasznie blada i musiałam się położyć, bo myślałam, że zemdleje i temperatura była 37.1. Mam cicha nadzieje, ze tym razem może się udać :blink:
 
Hej dziewczyny! Ale się rozpisalyscie! Właśnie mam chwile między pacjentami w końcu, bo od kilku dni chodzą jakby koniec świata miał być. A w domu zaczął nam się prawdziwy bunt dwulatka. Powiedzcie mamy, ze on nie trwa do 18 :realmad:

@Kasienka3b Ty już drugi cykl konczysz a ja jeszcze nie skończyłam tego pierwszego co Ty miałaś taki krótki.

Dziewczyny nie czekam do piątku. Jutro testuje. Nie mogę już wytrzymać bo raz nie mam żadnych objawów ani na ciąże ani na @ jak w poprzednich miesiącach od stycznia. Zero bólu brzucha, zero bólu piersi. Ospała czy zmęczona tez nie jestem. Jedyne co to wczoraj mnie tak wysypało na buzi co odkąd dbam o buzie, zmywam przed snem cała buzie dokładnie itd nie miało miejsca. Jasne przed okresem miałam jeden czy dwa pryszcze ale nigdy nie miałam tak jak teraz. Normalnie wyglądam jakby mnie coś pogryzło. Albo wina jakiegoś zawirowania z hormonami co nigdy nie miałam problemów poza tym ze spóźnia mi się okres teraz i poprzedni cykl. Albo ciąża??? ♥️
 
Hej dziewczyny! Ale się rozpisalyscie! Właśnie mam chwile między pacjentami w końcu, bo od kilku dni chodzą jakby koniec świata miał być. A w domu zaczął nam się prawdziwy bunt dwulatka. Powiedzcie mamy, ze on nie trwa do 18 :realmad:

@Kasienka3b Ty już drugi cykl konczysz a ja jeszcze nie skończyłam tego pierwszego co Ty miałaś taki krótki.

Dziewczyny nie czekam do piątku. Jutro testuje. Nie mogę już wytrzymać bo raz nie mam żadnych objawów ani na ciąże ani na @ jak w poprzednich miesiącach od stycznia. Zero bólu brzucha, zero bólu piersi. Ospała czy zmęczona tez nie jestem. Jedyne co to wczoraj mnie tak wysypało na buzi co odkąd dbam o buzie, zmywam przed snem cała buzie dokładnie itd nie miało miejsca. Jasne przed okresem miałam jeden czy dwa pryszcze ale nigdy nie miałam tak jak teraz. Normalnie wyglądam jakby mnie coś pogryzło. Albo wina jakiegoś zawirowania z hormonami co nigdy nie miałam problemów poza tym ze spóźnia mi się okres teraz i poprzedni cykl. Albo ciąża??? [emoji813]️
Skończy się bunt dwulatka to się zacznie trzylatka, czterolatka itd [emoji23] wiem nie pocieszam [emoji23]
 
reklama
Do góry