reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@paulenka91 W piątek bylam u gina I wyliczył mi na podstawie usg był to 6tydz 4dzien A na dzień dzisiejszy 7tydzien 2 dzień więc zaczęłam 8 tydzień ciąży:)
 
reklama
@MatiMar dziękuję:) wiem że można ale jakoś w moim przypadku nie wierzyłam że to się uda. I nadal nie wierzę:D Teraz tylko analizuję jak sobie poradzę z 2,5 latkiem przy noworodku, jeśli tylko wszystko pójdzie dobrze:) Ale pamiętam że Ty masz chyba nawet jeszcze młodsze dziecko?
 
Tak na chwilę obecną rok I 5 miesięcy. TP wypada mi na Sylwester. Syn będzie miał wtedy 2 lata jakoś się to ogarnie. Ja na chwilę obecną odstawiam syna od piersi pomału, zaczęłam od nocnych karmien, nie daje mu piersi tylko wodę. I jakoś to idzie. Zostało mi tylko ranne karmienie około 6 plus wieczorne ok 20. Chce do wakacji odstawic całkowicie.
 
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486
Gratulacje !!!!!
 
Gratuluje! Widać wyraźnie ;) ale super;*[/
@MatiMar dziękuję:) wiem że można ale jakoś w moim przypadku nie wierzyłam że to się uda. I nadal nie wierzę:D Teraz tylko analizuję jak sobie poradzę z 2,5 latkiem przy noworodku, jeśli tylko wszystko pójdzie dobrze:) Ale pamiętam że Ty masz chyba nawet jeszcze młodsze dziecko?
Kobietki jak Wam się to udało? :D dajcie jakieś rady ;) ile razy w ciągu dni płodnych wspolzylyscie?
 
Kochane a czy któraś słyszała o tescie płodności dla mężczyzn SwimCount? Może któraś próbowała w domu ? Wyczytałam, ze podobno ten test nie różni się od tego w laboratorium
 
Kobietki jak Wam się to udało? :D dajcie jakieś rady ;) ile razy w ciągu dni płodnych wspolzylyscie?

Hehe u mnie był tylko raz;) Tak naprawdę to w tym cyklu nie mieliśmy zamiaru się bardzo starać, chciałam poczekać na następny, bo styczeń nie bardzo nam pasował. Czyli kolejny raz sprawdza się metoda - nie starać się wcale[emoji23]
 
reklama
Hehe u mnie był tylko raz;) Tak naprawdę to w tym cyklu nie mieliśmy zamiaru się bardzo starać, chciałam poczekać na następny, bo styczeń nie bardzo nam pasował. Czyli kolejny raz sprawdza się metoda - nie starać się wcale[emoji23]
Dokładnie ja to się starałam i starałam akurat w święta wielkanocne tak mniej więcej wyliczyłam i nic a potem raz było 2 tyg później i ciąża nie mogłam w to uwierzyć[emoji3]
 
Do góry