reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
jestem po wizycie u lekarza nie znam się nie wiem czy dobrze lekarz mówił że tak pecherzyk jest wielkości 19 mm a endo 7,5 , śluz płodny jest dziś 12 dc teraz mam przyjść w poniedzialek sprawdzic czy pecherzyk pękł czy była owulacja a jak bedzie wszystko ok to powiedział że mąż bedzie musiał się przebadac. Tylko ja na 100% wiem że u męża jest wszystko ok. U mnie wszystko po zabiegu się pozmieniało....
 
reklama
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
20180516_132308~2.jpg
 

Załączniki

  • 20180516_132308~2.jpg
    20180516_132308~2.jpg
    67,7 KB · Wyświetleń: 501
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486
Gratulacje :). Widać [emoji16]
 
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486
Gratulacje!!! :)
 
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486

Chyba widać? Ona bije po oczach!! Gratulacje! Dawno tak wyraźnej krechy nie widziałam!
Ja chyba odwlekam to testowanie bo czuje ze się rozczaruje jak ostatnio. Wiem głupie alw jednak. Ostatnio na betę pojechałam po dwóch tygodniach pełna nadziei i @ przyszła w tej samej godzinie co odczytałam wyniki.
 
Pytanie z innej beczki. Wiecie może gdzie kupię taka piękna drabinkę na kwiaty?
 

Załączniki

  • ACFDE843-71D5-4FE4-B131-30EFD27C5EFD.jpeg
    ACFDE843-71D5-4FE4-B131-30EFD27C5EFD.jpeg
    46,9 KB · Wyświetleń: 89
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486
pewnie że widać gratulacje

a ja mam pytanie bo wiem że kilka z Was pracuje w aptekach. Mąż od stycznia przyjmuje leki na nadciśnienie i gdzieś właśnie wyczytalam ze któreś mogą powodowac problemy z płodnością więc może to jest problem ..... czy takie tabletki jak Carzap i Indapamide SR czy te leki mogą obnizac płodność ?
 
reklama
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486
GRATULACJE :) piękna krecha :) :)

Hej dziewczyny! Czy mogę się do Was przyłączyć?;) szukam fajnego forum z tajnymi dziewczynami,bo zaczynam starania o dzidzie ☺
Witamy :)

A ja tak jak pisałam wcześniej mam chyba jakieś zawirowania w tym cyklu.. śluz płodny od 7dc dziś 9dc, bolą jajniki dość konkretnie i dzisiaj jeszcze jakieś plamienie mi się zaczęło.... :/ kompletnie nie mam pojęcia co to...wczoraj i przedwczoraj blada kreska na teście owulacyjnym, gdzie wczesnej takie bladziochy zaczynały mi się dopiero w 13 dc....zwariować można normalnie...
Miała któraś z Was plamienia w 9dc lub może wiecie co to może być za wybryk??? pierwszy raz tak mam kurcze////
 
Do góry