reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
@Kasienka3b, @Inka91, @piorunem, @kitty89, @Zmijka25, @Ka.2606, @ForgetMeeNot

Dziękuję Wam wszystkim! Jesteście przekochane!
Cieszę się, że wszystkie się tu spotkałyśmy:tak: wasze wsparcie jest nieocenione! Serio!

Forget, tak chciałabym bliźniaki bardzo, choć z drugiej strony boję się jak moje ciało by to zniosło- jestem drobnej kości i drobnej budowy... Ale mimo wszystko bardziej chce niż się boję;) Kurcze... tak chciałabym nie rozczarować się w tym cyklu, ale nawet jak się nie uda to postaram się zostać pozytywna;)

@mamunia86 Dużo, dużo zdrówka Kochana!

@Velvetka trzymam kciuki żeby kolejny cykl był Twój! Będziesz brała po pół tabletki dziennie tego leku stymulującego wzrost pęcherzyków ?? Jak tak to faktycznie delikatnie lekarz do tego podchodzi, chociaż może to i dobrze.
 
Kochana nie ma glupich pytan :) ja np nigdy nie widzialam sluzu płodnego "na zewnątrz" tj na papierze, wkładce itd. dopiero jak zaczęłam sobie badać szyjke, to odkryłam że mam śluz płodny, ale głęboko "dookoła szyjki". :)
To jest dobre pytanie :) Dziewczęta a czy zawsze macie ten śluz płodny przezroczysty i rozciągliwy ? Bo ja obserwuje i obserwuje już tyle czasu i cały czas mam wrażenie, ze nie jest on płodny :( tylko mętny, białawy, taki nie klejący, raczej wodnisty czasami wkładka jest żółta ... to normalne ? Bo mam już wrażenie ze ten śluz jest moja bariera na zafasolkowanie ;(
 
Dzień dobry wszystkim,

Ktoś dziś testuje? Widzę, że dużo dziś analizujemy, to i ja mam pytanie [emoji16] Kiedy zaczynają boleć Was piersi przed @? Ja ostatnio mam wrażenie, że zaraz po owulacji o tak to trwa do końca cyklu i już sobie wkręcam, że coś jest nie tak.
Ja mam tak samo, po owulacji już bola delikatnie, są bardziej nabrzmiałe. Niby wiem kiedy owulacja, bo przeważnie czuje, ale i tak nic z tego nie wychodzi :/
 
To jest dobre pytanie :) Dziewczęta a czy zawsze macie ten śluz płodny przezroczysty i rozciągliwy ? Bo ja obserwuje i obserwuje już tyle czasu i cały czas mam wrażenie, ze nie jest on płodny :( tylko mętny, białawy, taki nie klejący, raczej wodnisty czasami wkładka jest żółta ... to normalne ? Bo mam już wrażenie ze ten śluz jest moja bariera na zafasolkowanie ;(
Szczerze mówiąc ja nie wiem kiedy mam płodny i czy w ogóle mam płodny... Wczoraj się podzieliłam tymi obawami z moją ginką a ona do mnie: "Powiedzieć pani szczerze? Ja też nigdy nie umiem rozpoznać czy śluz jest płodny u mnie czy nie" :D a ma dziecko, więc w sumie to bym się nie przejmowała tym śluzem...
 
reklama
Ja pamiętam że bedac w ciazy robilam 3 testy i kazdy wyszedl negatywny. Oczywiscie nie mialam swiadomosci ze jestem zafasolkowana:p robilam je w odstepach co 2 tyg bo nie dawalo mi spokoju ze nie mam okresu... ostatni test robilam na dzien przed wizyta u gina a u doktorkam okazalo sie ze to juz 8tydzien i 3 dzien :p ale objawy jakie miałam to stan podgoraczkowy, powiekszone piersi i rozstepy na piersiach po bokach oraz okropne mdłosci. wczesniej nic nie zaobserwowalam bo sie nawet nie spodziewalam i nie skupialam na objawach ;p jedyne co jeszcze mi w pamieci siedzi to ospałość... ciagle chcialo mi się spać i bylam strasznie rozleniwiona.
Teraz bardzo chcialabym znow to poczuc... mimo wszystko zrobilam test pomyslalam sobie ze moze jestem w gronie tych kobiet co są w ciazy ale jeszcze miesiaczkują na początku... niestety 1 mocna krecha tej drugiej za nic nie dalo sie wypatrzyć. Ból w podbrzuszu nie ustepuje... mąż od wczoraj tylko produkować chce;p a może w głowie coś siedzi i za bardzo tego chce.. sama nie wiem..
Eeeh :( ja to co miesiąc mam nadzieje, ze w koncu nie dostane miesiączki :( dzisiaj mam 28dc i powinnam dostać, a brzuch mało co pobolewa:/ ale znając życie pewnie w nocy przyjdzie lub jutro. Ogólnie moje cykle są nieregularne od jakiegoś roku, raz 26dc, raz 27 lub 28. Powiem szczerze, ze chyba psychika dużo robi... bo ja tez tak mam (miałam) bo teraz już staram się tak nie myśleć o tym zbytnio, ale czasem po prostu się nie da;( nie wiem o co chodzi... nie spodziewałam się ze aż tak ciężko będzie mi zajsc w ciąże :O
 
Do góry