reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny mam głupie pytanie [emoji14] chodzi o śluz płodny..... Jak już u was się pojawi to widzicie go przez cały dzień czy tylko np czasem przy korzystaniu z toalety ? Powiedzmy 3 razy w ciągu dnia jak jesteście w toalecie to widzicie ładny śluz a innymi razami go nie widać? Wiem głupie pytanie ale jakoś tak mnie nurtuje ostatnio.... Chyba przez to że dziś już 14 dc a wg temperatury owulacji jeszcze nie było .... :no:

Może tak być że za każdym razem go nie widać. W metodzie którą stosuję jest zasada, że zaznacza się śluz najpłodniejszy danego dnia. Czyli nawet jeśli zobaczysz go tylko rano albo tylko wieczorem, a przez resztę dnia jest gorszy albo nic nie widać, to wpisujesz że tego dnia był ten najlepszy. Cierpliwości:) Skok temp powinien być dopiero jak śluz się zmieni na gorszy, a może być nawet kilka dni po tym.
 
reklama
Hej dziewczyny mam głupie pytanie [emoji14] chodzi o śluz płodny..... Jak już u was się pojawi to widzicie go przez cały dzień czy tylko np czasem przy korzystaniu z toalety ? Powiedzmy 3 razy w ciągu dnia jak jesteście w toalecie to widzicie ładny śluz a innymi razami go nie widać? Wiem głupie pytanie ale jakoś tak mnie nurtuje ostatnio.... Chyba przez to że dziś już 14 dc a wg temperatury owulacji jeszcze nie było .... :no:
Kochana nie ma glupich pytan :) ja np nigdy nie widzialam sluzu płodnego "na zewnątrz" tj na papierze, wkładce itd. dopiero jak zaczęłam sobie badać szyjke, to odkryłam że mam śluz płodny, ale głęboko "dookoła szyjki". :)
 
Dzień dobry wszystkim,

Ktoś dziś testuje? Widzę, że dużo dziś analizujemy, to i ja mam pytanie [emoji16] Kiedy zaczynają boleć Was piersi przed @? Ja ostatnio mam wrażenie, że zaraz po owulacji o tak to trwa do końca cyklu i już sobie wkręcam, że coś jest nie tak.
 
Dzięki za odpowiedzi @Asiula86 i @Dagaa11 :)
W ostatnim cyklu śluz płodny pojawił się w dniu skoku więc teraz tak się nad tym zastanawiam i jeszcze martwi mnie to że od 7 dni pobolewa mnie w z prawej strony tak jakby jajnik także ciekawe czy to przez owu czy coś się dzieje.... Do gina mogę zapisać się dopiero po 21 maja na czerwiec :szok: dopiero wtedy są zapisy a chce pójść do tego doktorka bo odrazu na wizycie robi usg
 
Witam sie kobietki:)
Dzis 21 dc. Brzuch caly czas boli jak na @ i glupieje czy @ przyjdzie znowu tak wczesnie. Ogolnie ostatni cykl trwal 23d wiec teraz postanowilam ze w piatek(to bedzie 24dc) zrobie test. Wedle obserwacji owu byla 10 albo 11dc. Jesli teraz nie wyjdzie to zaczynam stosowaccte testy owu i troche luzuje w glowce. Milego dnia:)
 
W ostatnim cyklu śluz płodny pojawił się w dniu skoku więc teraz tak się nad tym zastanawiam
Tak naprawdę dla starań nie ma to większego znaczenia, tzn chodzi o to, że dopiero po 3 dniach wyższej temperatury możesz mieć pewność że owulacja już była. Ale te 3 dni liczysz dopiero od pierwszego dnia z gorszym śluzem. Nie wiem czy jasno to napisałam. Do starań wystarczy patrzeć na najlepszy śluz, temperatura to wtedy tylko dodatek, bo najlepiej starać się przed skokiem, a nigdy nie wiemy kiedy on będzie.
 
Witam w 44dc. Byłam dzisiaj u mojego doktorka, miło się zaskoczyłam, bo w szpitalu bezpłatnie mnie przyjął. Okazało się, że owulacji nie ma, dostałam tym razem duphaston na wywołanie @ i clo na wywołanie jajeczkowania, narazie połowę dawki, żeby zobaczyć jak organizm zadziała. Pochwalił nasienie męża. Kazał się zgłosić między 12 a 13dniu następnego cyklu. Następny etap przede mną. I nowe nadzieje!
 
U mnie dziś 13 dzień fazy lutealnej i dalej nic. Negatyw 3 dni temu. Trzymam się dzielnie postanowienia że testuję znowu w środę lub czwartek. Nawet byłam dziś w aptece i testy mnie kusiły przy kasie, ale się nie dałam[emoji23] Mam jakieś głupie przeczucie, ale z drugiej strony byłabym w ogromnym szoku przez to że jeszcze karmię.
 
Hej dziewczyny! Witam się w 14dc, byłam dzisiaj na tym ostatnim monitoringu... iiii.... Mam piękne 2 ciałka żółte i endometrium 15mm!:D Lekarz powiedział, że warunki są idealne i szanse większe ze względu na 100% podwójna owulacje. W ostatnim cyklu były 2 pecherzyki ale było widać tylko 1 ciałko żółte. A teraz jest idealnie.!:D Oby te żołnierzyki mojego męża dały radę i trafiły tam gdzie trzeba ;):D
A z tym endometrium to chyba ten wiesiołek tak zadziałał, bo tylko jego dodatkowo brałam regularnie do soboty i to jedyna inna rzecz niż w poprzednich cyklach.
Także trzymajcie za mnie kciuki! :)
Miałam się nie nakrecac... Ale chyba za późno.... Moja nadzieja jest pod sufitem;) albo i wyzej;) tylko jak teraz wytrzymać te 10 dni do bety ;)
 
reklama
Witam w 44dc. Byłam dzisiaj u mojego doktorka, miło się zaskoczyłam, bo w szpitalu bezpłatnie mnie przyjął. Okazało się, że owulacji nie ma, dostałam tym razem duphaston na wywołanie @ i clo na wywołanie jajeczkowania, narazie połowę dawki, żeby zobaczyć jak organizm zadziała. Pochwalił nasienie męża. Kazał się zgłosić między 12 a 13dniu następnego cyklu. Następny etap przede mną. I nowe nadzieje!
Dobrze ze nasienie meza jest dobre a u Ciebie to teraz co cykl bedziesz miala clo?
 
Do góry