reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny! Witam się w 14dc, byłam dzisiaj na tym ostatnim monitoringu... iiii.... Mam piękne 2 ciałka żółte i endometrium 15mm!:D Lekarz powiedział, że warunki są idealne i szanse większe ze względu na 100% podwójna owulacje. W ostatnim cyklu były 2 pecherzyki ale było widać tylko 1 ciałko żółte. A teraz jest idealnie.!:D Oby te żołnierzyki mojego męża dały radę i trafiły tam gdzie trzeba ;):D
A z tym endometrium to chyba ten wiesiołek tak zadziałał, bo tylko jego dodatkowo brałam regularnie do soboty i to jedyna inna rzecz niż w poprzednich cyklach.
Także trzymajcie za mnie kciuki! :)
Miałam się nie nakrecac... Ale chyba za późno.... Moja nadzieja jest pod sufitem;) albo i wyzej;) tylko jak teraz wytrzymać te 10 dni do bety ;)
Super wiesci:) Wiec 3 mam mocno kciuki za Ciebie!
 
reklama
Dobrze ze nasienie meza jest dobre a u Ciebie to teraz co cykl bedziesz miala clo?
Nie dopytałam w sumie z tego zaskoczenia, ale na pewno najbliższe dwa, bo chce zobaczyć jak zareaguje teraz i jak te pół dawki nie wystarczy to w następnym da mi całą. Ale odniosłam wrażenie że już sam się zniecierpliwił brakiem ciąży u mnie , bo powiedział że mnie trzeba ostrzej potraktować, bo dotychczas chciał się rozeznać w sytuacji, żeby niepotrzebnie mnie nie faszerować lekami. Ale że występują u mnie cykle bezowulacyjne już wie i że prawie rok się staramy, więc nie czeka dalej tylko niesie pomoc farmakologiczną. Na następnej wizycie przypomnę się co z tym badaniem drożności jajowodu.
 
@Fleur86 super wiadomości :) trzymam kciuki :)
@Velvetka teraz tylko do przodu, oby się wszystko unormowalo :)
U mnie dziś pracowita pierwsza polowa dnia, to i głowa zajęta czym innym. Teraz sie rozpadalo, to się lenie i tak sobie myślę, ze mam na coś ochotę, ale nijak nie wiem na co :D
 
Hej dziewczyny! Witam się w 14dc, byłam dzisiaj na tym ostatnim monitoringu... iiii.... Mam piękne 2 ciałka żółte i endometrium 15mm!:D Lekarz powiedział, że warunki są idealne i szanse większe ze względu na 100% podwójna owulacje. W ostatnim cyklu były 2 pecherzyki ale było widać tylko 1 ciałko żółte. A teraz jest idealnie.!:D Oby te żołnierzyki mojego męża dały radę i trafiły tam gdzie trzeba ;):D
A z tym endometrium to chyba ten wiesiołek tak zadziałał, bo tylko jego dodatkowo brałam regularnie do soboty i to jedyna inna rzecz niż w poprzednich cyklach.
Także trzymajcie za mnie kciuki! :)
Miałam się nie nakrecac... Ale chyba za późno.... Moja nadzieja jest pod sufitem;) albo i wyzej;) tylko jak teraz wytrzymać te 10 dni do bety ;)
REWELACJA :) :) trzymam kciuki za podwójne II krechy :) z tego co pamiętam to marzysz o bliźniakach :) :) :) :D:D:D:D a jak widać są duuuuuże szanse :)
 
Nie dopytałam w sumie z tego zaskoczenia, ale na pewno najbliższe dwa, bo chce zobaczyć jak zareaguje teraz i jak te pół dawki nie wystarczy to w następnym da mi całą. Ale odniosłam wrażenie że już sam się zniecierpliwił brakiem ciąży u mnie , bo powiedział że mnie trzeba ostrzej potraktować, bo dotychczas chciał się rozeznać w sytuacji, żeby niepotrzebnie mnie nie faszerować lekami. Ale że występują u mnie cykle bezowulacyjne już wie i że prawie rok się staramy, więc nie czeka dalej tylko niesie pomoc farmakologiczną. Na następnej wizycie przypomnę się co z tym badaniem drożności jajowodu.
Najważniejsze, że macie określony kierunek działania i ze wsparciem mam nadzieję lada moment się uda, czego bardzo, bardzo Ci życzę :)
 
Hej dziewczyny! Witam się w 14dc, byłam dzisiaj na tym ostatnim monitoringu... iiii.... Mam piękne 2 ciałka żółte i endometrium 15mm!:D Lekarz powiedział, że warunki są idealne i szanse większe ze względu na 100% podwójna owulacje. W ostatnim cyklu były 2 pecherzyki ale było widać tylko 1 ciałko żółte. A teraz jest idealnie.!:D Oby te żołnierzyki mojego męża dały radę i trafiły tam gdzie trzeba ;):D
A z tym endometrium to chyba ten wiesiołek tak zadziałał, bo tylko jego dodatkowo brałam regularnie do soboty i to jedyna inna rzecz niż w poprzednich cyklach.
Także trzymajcie za mnie kciuki! :)
Miałam się nie nakrecac... Ale chyba za późno.... Moja nadzieja jest pod sufitem;) albo i wyzej;) tylko jak teraz wytrzymać te 10 dni do bety ;)
U mnie dzisiaj 15dc wczoraj na teście owulacyjnym piękne dwie krechy więc i u nas wzmożone działania :)

Trzymam za Ciebie kciuki :)
 
reklama
Do góry