reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ehhh mam to samo teraz, tyle że niby w terminie @. A bolało na tą @ tak mocno jakby już była, czy tylko trochę? Bosz... tak się nakręciłam, od wczoraj też co chwilę latam do wc. A mój mąż mi teraz mówi patrząc na wykres: ee nic z tego nie będzie... No ludzie po co mi tą nadzieję zabiera. Przyjdzie @ to przyjdzie a póki nie ma jeszcze się łudzę... Testu nie mam i mnie nosi, jutro już chyba polecę kupić. Myślicie że 16 dni po staraniach wyjdzie już z wieczornego moczu?
Dziewczyny ja tez Mam wrażenie, ze ciagle mi się siku chce, ale z drugiej strony jakby cos było, to co by miało mnie tam uciskać, jak to dopiero dzidziuś uciska na pęcherz :/ myślałam ze może jakieś zapalenie mam, bo pochwa mnie piekła w środku, ale przeszło na szczęście :(
 
reklama
16 dni po owulacji jeśli jest ciąża to na pewno na teście już wyjdzie.
Bo bolało jakby zaraz miała być. Dość charakterystyczny ból, bo czasem przed @ wogole brzuch mnie nie bolał, a dopiero jak już przyszła.

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
I ja tez tak mam, ze pobolewa delikatnie przed @ a mocno dopiero jak przyjdzie, dziwne :/
 
Jedna z dziewczyn pisała że na zewnątrz nie ma śluzu, za to w środku przy szyjce ma bardzo dużo :) jeśli rosną Ci pęcherzyki i jesteś pewna że jest owulacja, ale niepokoisz się śluzem to może spróbuj żel Conceive? Podobno pomógł wielu parom
No właśnie od 2 cykli stosuje :) zobaczymy czy coś pomoże :) dodatkowo kwas i wiesiołka zażywam, ale jak narazie nie zaobserwowałam poprawy
 
No właśnie od 2 cykli stosuje :) zobaczymy czy coś pomoże :) dodatkowo kwas i wiesiołka zażywam, ale jak narazie nie zaobserwowałam poprawy
Oooo to daj znać jak się sprawdza bo ja zastanawiam się czy nie zakupić na kolejny cykl bo zaczynam symulacje:) ja wiesiołka też brałam, ale nie mam owu więc nie wiedziałam kiedy przestać a nie zauważyłam różnicy w sluzie więc odpuściłam:p
 
To jest dobre pytanie :) Dziewczęta a czy zawsze macie ten śluz płodny przezroczysty i rozciągliwy ? Bo ja obserwuje i obserwuje już tyle czasu i cały czas mam wrażenie, ze nie jest on płodny :( tylko mętny, białawy, taki nie klejący, raczej wodnisty czasami wkładka jest żółta ... to normalne ? Bo mam już wrażenie ze ten śluz jest moja bariera na zafasolkowanie ;(
Tak, ja zawsze w okresie okołoowulacyjnym miałam typowy śluz jak białko jajka, rozciągliwy na kilka cm i przeźroczysty.
Ja tez sie ciesze ze tu jestesmy bo te wsparcie jest ogromnie wazne i jakos tak lzej na sercu.

Ogolnie dzis umieram. Podbrzusze i krzyz mnie boli:/
Kochana kiedy testujesz? Trzymam kciuki :*
 
Jedna z dziewczyn pisała że na zewnątrz nie ma śluzu, za to w środku przy szyjce ma bardzo dużo :) jeśli rosną Ci pęcherzyki i jesteś pewna że jest owulacja, ale niepokoisz się śluzem to może spróbuj żel Conceive? Podobno pomógł wielu parom
Byłam 3 razy z rzędu na obserwacji i niby wszystko było i pęcherzyk i śluz, bol owulacyjny tez. Zreszta co miesiąc czuje kłucie w jajniku, ale czasami to aż nie do zniesienia :( Gin. twierdziła, ze ciałko żółte tez było oraz płyn okoloowulacyjny (miało to świadczyć o pękniętym pęcherzyku)
 
Oooo to daj znać jak się sprawdza bo ja zastanawiam się czy nie zakupić na kolejny cykl bo zaczynam symulacje:) ja wiesiołka też brałam, ale nie mam owu więc nie wiedziałam kiedy przestać a nie zauważyłam różnicy w sluzie więc odpuściłam:p
No ja narazie tez nie widze :( powiem tak, jak narazie żel na plus, fajne uczucie daje:p hi hi troszke zapach jak dla mnie taki szpitalny, ale trzeba było zaryzykować, nic się nie traci a zyskać można ;) ale polecam aplikować jakaś strzykawka czy coś, bo ja zakupiłam bez aplikatora i to był blad, nie wiem czy coś wleciało do środka, bo dużo zostało mi na rękach :D ale za to szybko schnie :D
 
Ehhh mam to samo teraz, tyle że niby w terminie @. A bolało na tą @ tak mocno jakby już była, czy tylko trochę? Bosz... tak się nakręciłam, od wczoraj też co chwilę latam do wc. A mój mąż mi teraz mówi patrząc na wykres: ee nic z tego nie będzie... No ludzie po co mi tą nadzieję zabiera. Przyjdzie @ to przyjdzie a póki nie ma jeszcze się łudzę... Testu nie mam i mnie nosi, jutro już chyba polecę kupić. Myślicie że 16 dni po staraniach wyjdzie już z wieczornego moczu?

Mi prędzej wychodził z innego moczu niż porannego, u każdego pewnie inaczej ;p
 
Jedna z dziewczyn pisała że na zewnątrz nie ma śluzu, za to w środku przy szyjce ma bardzo dużo :) jeśli rosną Ci pęcherzyki i jesteś pewna że jest owulacja, ale niepokoisz się śluzem to może spróbuj żel Conceive? Podobno pomógł wielu parom

Ja w cyklu, w którym się udało nie miałam ani grama śluzu... wcześniej zwykle go obserwowałam, nawet zastanawiałam się czy była w ogóle owulacja...
 
reklama
To jest dobre pytanie :) Dziewczęta a czy zawsze macie ten śluz płodny przezroczysty i rozciągliwy ? Bo ja obserwuje i obserwuje już tyle czasu i cały czas mam wrażenie, ze nie jest on płodny :( tylko mętny, białawy, taki nie klejący, raczej wodnisty czasami wkładka jest żółta ... to normalne ? Bo mam już wrażenie ze ten śluz jest moja bariera na zafasolkowanie ;(
Nie przejmuj się nigdy u mnie nie widziałam śluzu plodnego i byłam świecie przekonana że to przez niego nie zachodzą w ciążę [emoji2] a jednak jestem i nawet mniej więcej wiem kiedy zaszłam i na pewno nie miałam ani śluzu ani objawow
 
Do góry