reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Trzeba wierzyć, że wszystko się ułoży :) Pozytywne nastawienie to podstawa! W końcu się uda i wszystkie będziemy mamami i nawet nie wolno myśleć nam jest coś takiego jak kobieca intuicja, ale nie łam się! Może wcale ten cykl nie jest stracony:) trzymam za to kciukasy ;)

U mnie też jakoś różowo nie jest. Na prawym jajniku są już 2 pecherzyki. Jeden dorosl dodatkowo, ale ten pierwszy którego widzieliśmy w czwartek ani się nie pomniejszyl ani nie powiększył... No i nie pękł chociaż jest duży i w czwartek wzięłam ovitrelle.... Teraz szansa że ten drugi jeszcze podrosnie i pęknie ... Ale lekarz powiedział że jest opcja, że są puste te pecherzyki.... We wtorek idę to sprawdzić... Oby wtedy było ciałko żółte...
Trzeba wierzyć, że wszystko się ułoży :) Pozytywne nastawienie to podstawa! W końcu się uda i wszystkie będziemy mamami i nawet nie wolno myśleć nam inaczej! Trzymam kciuki żeby tym razem u Ciebie się udalo! :tak:


A może to wcale nie na okres;) wiem, że jest coś takiego jak kobieca intuicja, ale nie łam się! Może wcale ten cykl nie jest stracony:) trzymam za to kciukasy ;)

U mnie też jakoś różowo nie jest. Na prawym jajniku są już 2 pecherzyki. Jeden dorosl dodatkowo, ale ten pierwszy którego widzieliśmy w czwartek ani się nie pomniejszyl ani nie powiększył... No i nie pękł chociaż jest duży i w czwartek wzięłam ovitrelle.... Teraz szansa że ten drugi jeszcze podrosnie i pęknie ... Ale lekarz powiedział że jest opcja, że są puste te pecherzyki.... We wtorek idę to sprawdzić... Oby wtedy było ciałko żółte...
Dziękuję za slowa otuchy i wsparcia!
Wszystkie tu jestescie poprostu wspaniale!
 
reklama
Jakie piękne zdjęcia dzidziolków. Gratuluję dziewczyny! :)
U mnie 5 dc a od wczoraj boli mnie z prawej str w podbrzuszu i nie wiem co to jest.
Mam nadzieję że to coś od @ bo miałam wyjątkowo obfite 3 dni. Poprzedni cykl był taki na chybił trafił jak zdecydowaliśmy się na starania, były małe szanse aczkolwiek żyłam nadzieją. Ten cykl poświęcimy od początku dokładnie.
 
@Ka.2606 10dc mogła być tylko przymiarka do owu, ale może z jakiegoś powodu do niej nie doszło, czasem tak się zdarza. Testy pokazują że owu się szykuje, a nie że będzie na 100%. Może teraz masz drugie podejście, dla pewności ja bym próbowała dalej:)
Dziękuję. Działamy więc dalej [emoji3]
 
Mnie o kilka dni za wczesnie odwiedziła @... W 24 dc. Dziwne bo zazwyczaj mam regularne. I tak wstałam z lekkim dolkiem i złym humorem:(
No ale cóż... kolejny cykl..czas start ;)
Miłej słonecznej niedzieli. Może to słoneczko na niebie trochę poprawi humor.
Pozdrawiam
 
Dziewczyny, która miała jeszcze dziś testować? Bo u mnie oczywiście biel razi:/ I minimalny spadek temp, ale @ brak... Już bym chciała ten nowy cykl jak najszybciej skoro i tak nic z tego...
 
Najgorsze jest to czekanie tak chcialoby sie przyspieszyć czas. Ja sie zaczynam niepokoić bo ból klujacy jest w podbrzuszu z prawej str ale dodatkowo od godz mam taki ból na calosci podbrzusza i nie wiem o co chodzi. Zaczynam sie zastanawiac jaki bol sprawia wyrostek. Jeszcze tego mi potrzeba. Ledwo skonczylam wędrówki u pulmonologa.
 
Hej! Przychodzę dzisiaj do Was aby potwierdzić, że wyeliminowanie pieczywa i makaronów (dieta al'a bezglutenowa) daje super efekty. :) Dodaje zdjęcie mojej przemiany. :)
IMG_20180513_144037.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180513_144037.jpg
    IMG_20180513_144037.jpg
    64,8 KB · Wyświetleń: 509
Hej! Przychodzę dzisiaj do Was aby potwierdzić, że wyeliminowanie pieczywa i makaronów (dieta al'a bezglutenowa) daje super efekty. :) Dodaje zdjęcie mojej przemiany. :) Zobacz załącznik 856517
Jest efekt Wow! Ale figurka:)
Ja też unikam glutenu, ze względu na Hashimoto, ale nie popadam w paranoję i rosołek z kluseczkami zjem;) a i pizza się czasami przytrafi;)
 
reklama
Jest efekt Wow! Ale figurka:)
Ja też unikam glutenu, ze względu na Hashimoto, ale nie popadam w paranoję i rosołek z kluseczkami zjem;) a i pizza się czasami przytrafi;)
Kochana, ja rygorystycznie podchodziłam przez 4 miesiące pierwsze potem już wrzuciłam na luz. :) Dietę zalecił mi lekarz ze względu na słabą tarczycę. :) Zdarza mi się zjeść makaron normalny, pizze, słodycze też ale nie w takich ilościach jak kiedyś. Przed ciążą mogłam jeść wszystko i byłam chudziusieńka, ledwo 40kg ważyłam. Po tej pozamacicznej ciąży coś się przestawiło i muszę uważać.
 
Do góry