reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziękuję! [emoji813] Jestem tylko Ciekawa gdzie widać było, że miałam urodziny. [emoji23] Jeszcze raz dziękuję! [emoji813]
Kiedyś zastanawiałam się ile macie lat i wchodziłam podpatrzeć na profile [emoji23][emoji23][emoji23] a że też się urodziłam 10 maja to Cię zapamiętałam :D
 
Hello! Dzis 18dc a od 16dc brzuch boli jak na okres:/ Cos czuje ze ten cykl stracony i tez bedzie krociutki.

Ciesze sie ze tu taki wysyp zdjec z usg i to takich pieknych dzidzioli:)
Milego weekendu.
 
Hej. To i ja coś dorzucę z zarazkami ;) :D:). Łapcie feromonki *****
Wszystko u nas ok ❤️
O jejku! Jaki śliczny szkrab:) super są te zdjęcia 3d:) Gratuluję! Dalej rośnijcie tak pięknie i zdrowo:tak:
Feromonki ciążowe łapie, zwłaszcza dzisiaj. Jadę właśnie stwierdzić na usg czy pęcherzyk pękł :) w tym cyklu działamy z tym żelem, którego ty używałaś w szczęśliwym cyklu, hope że pomoże ;)
 
O jejku! Jaki śliczny szkrab:) super są te zdjęcia 3d:) Gratuluję! Dalej rośnijcie tak pięknie i zdrowo:tak:
Feromonki ciążowe łapie, zwłaszcza dzisiaj. Jadę właśnie stwierdzić na usg czy pęcherzyk pękł :) w tym cyklu działamy z tym żelem, którego ty używałaś w szczęśliwym cyklu, hope że pomoże ;)

Jak tam? Już po wizycie? :)
 
Tak czytam Was i czytam i wszystkim ktorym sie udalo gratuluje (az lezka w oku sie kreci) za reszte staraczek tzymam kciuki!Tez sie staram... Narazie bez rezultatów podchodze do kolejnego ivf (pelna procedura).Poprzednie ivf +mrozaki nic sie nie udalo!kolejna walka przede mna!
Trzeba wierzyć, że wszystko się ułoży :) Pozytywne nastawienie to podstawa! W końcu się uda i wszystkie będziemy mamami i nawet nie wolno myśleć nam inaczej! Trzymam kciuki żeby tym razem u Ciebie się udalo! :tak:

Hello! Dzis 18dc a od 16dc brzuch boli jak na okres:/ Cos czuje ze ten cykl stracony i tez bedzie krociutki.

Ciesze sie ze tu taki wysyp zdjec z usg i to takich pieknych dzidzioli:)
Milego weekendu.
A może to wcale nie na okres;) wiem, że jest coś takiego jak kobieca intuicja, ale nie łam się! Może wcale ten cykl nie jest stracony:) trzymam za to kciukasy ;)

U mnie też jakoś różowo nie jest. Na prawym jajniku są już 2 pecherzyki. Jeden dorosl dodatkowo, ale ten pierwszy którego widzieliśmy w czwartek ani się nie pomniejszyl ani nie powiększył... No i nie pękł chociaż jest duży i w czwartek wzięłam ovitrelle.... Teraz szansa że ten drugi jeszcze podrosnie i pęknie ... Ale lekarz powiedział że jest opcja, że są puste te pecherzyki.... We wtorek idę to sprawdzić... Oby wtedy było ciałko żółte...
 
reklama
Do góry