reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witajcie dziewczyny, chciałabym dołączyć do Was aby mieć z kim porozmawiać. Przed nami pierwsze nieudane starania o dzidzie. Myślałam, że to łatwiejsze w praktyce. Niestety działamy dalej....
Witamy, napisz coś o sobie :) skąd jesteś, czy starcie się o 1 dzidzie?

Mnie dzisiejszy test pozbawił złudzeń bialusienko, @ ma być 3.05 więc myślę że test powinien już coś pokazać, no nic czekam na rozpoczęcie nowego cyklu.
 
reklama
Hej!
Ciagle Was podczytuje.
W tym cyklu pokladalam ogromne nadzieje bo test owu wychodzil bardziej pozytywny niz zwykle... No i ta metomorfina..

26dc okolo 11 dpo
Zatestowalam. Nici...
 
U mnie dzis 28dc @ powinna byc albo jutro albo pojutrze. Niekiedy brzuch zaboli jak na @ ale nadzieje jeszcze mam tym bardziej ze o dziwo te plamienia juz sie nie pojawily tylko w piatek raz.
Witam nowe staraczki i trzymam za Was mocno kciuki.
 
I mnie dziś temperatura spadła jeszcze bardziej do 36,3 czyli lada moment będzie @ i kolejny cykl do niczego..... Teraz będzie 6 cs ale chyba już mam dość też myślałam że to łatwiejsze... Najpierw człowiek odkłada starania żeby jakoś ułożyć sobie życie mieć pracę i mieszkanie a jak w końcu może zacząć starania to nie wychodzi a do okoła wszyscy po kolei w ciąży, co miesiąc nowa osoba...... :-(
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa chociaż podglądam ten temat prawie od samego początku jego istnienia:) Mam 27 lat i mam już 6 letnią córkę, i właśnie jestem w 30 dc gdzie średnia moich cykli to 29 dni. Staram się o fasolkę dosyć krótko, bo dopiero 2 cykl. Od kilku dni byłam przekonana, że się udało gdyż ujrzałam 2 bladziochę na teście, a beta miała być tylko potwierdzeniem mojego błogosławionego stanu... a tu nagle dzisiejsza beta 0,5 :/ Jakoś tak mi smutno i źle. Teraz cierpliwie czekam na @ i już myślami jestem w 3 cs.
Najważniejsze, że patrzysz w przyszłość. Ja też wczoraj odebrałam negatywna betę w cyklu monitorowanym i według lekarza książkowym. Rozumiem cię doskonale, ale tego co było już nie zmienimy. Też czekam aż przyjdzie @ , bo chcę już kolejnego cyklu;) a tak w ogóle to rozgość sie:)

Witajcie dziewczyny, chciałabym dołączyć do Was aby mieć z kim porozmawiać. Przed nami pierwsze nieudane starania o dzidzie. Myślałam, że to łatwiejsze w praktyce. Niestety działamy dalej....
Hej! Witamy! Ja też w pierwszym cyklu starań myślałam, że jak zrobimy to w dni płodne to cyk i zaskoczy ;) no niestety tak różowo nie jest;) ale w końcu wszystkim nam się uda:)

Witamy, napisz coś o sobie :) skąd jesteś, czy starcie się o 1 dzidzie?

Mnie dzisiejszy test pozbawił złudzeń bialusienko, @ ma być 3.05 więc myślę że test powinien już coś pokazać, no nic czekam na rozpoczęcie nowego cyklu.
Wiesz, nie chce robić nadzieji, ale jak mi wychodziły negatywy to naczytalam się o kiepskim przenikaniu hcg do moczu;)Nadal będę trzymała kciuki! Cień nadzieji zawsze jest;)
Hej!
Ciagle Was podczytuje.
W tym cyklu pokladalam ogromne nadzieje bo test owu wychodzil bardziej pozytywny niz zwykle... No i ta metomorfina..

26dc okolo 11 dpo
Zatestowalam. Nici...
11 dpo to jeszcze wcześnie, nie trać jeszcze nadzieji:) a ilo dniowe masz cykle??
 
I mnie dziś temperatura spadła jeszcze bardziej do 36,3 czyli lada moment będzie @ i kolejny cykl do niczego..... Teraz będzie 6 cs ale chyba już mam dość też myślałam że to łatwiejsze... Najpierw człowiek odkłada starania żeby jakoś ułożyć sobie życie mieć pracę i mieszkanie a jak w końcu może zacząć starania to nie wychodzi a do okoła wszyscy po kolei w ciąży, co miesiąc nowa osoba...... :-(
:(
Najważniejsze, że patrzysz w przyszłość. Ja też wczoraj odebrałam negatywna betę w cyklu monitorowanym i według lekarza książkowym. Rozumiem cię doskonale, ale tego co było już nie zmienimy. Też czekam aż przyjdzie @ , bo chcę już kolejnego cyklu;) a tak w ogóle to rozgość sie:)


Hej! Witamy! Ja też w pierwszym cyklu starań myślałam, że jak zrobimy to w dni płodne to cyk i zaskoczy ;) no niestety tak różowo nie jest;) ale w końcu wszystkim nam się uda:)


Wiesz, nie chce robić nadzieji, ale jak mi wychodziły negatywy to naczytalam się o kiepskim przenikaniu hcg do moczu;)Nadal będę trzymała kciuki! Cień nadzieji zawsze jest;)

11 dpo to jeszcze wcześnie, nie trać jeszcze nadzieji:) a ilo dniowe masz cykle??
Mialam pcos, stanęło na pco A teraz dowiaduje się że nie mam... cykle mam różne... do 50 dni :/
 
I mnie dziś temperatura spadła jeszcze bardziej do 36,3 czyli lada moment będzie @ i kolejny cykl do niczego..... Teraz będzie 6 cs ale chyba już mam dość też myślałam że to łatwiejsze... Najpierw człowiek odkłada starania żeby jakoś ułożyć sobie życie mieć pracę i mieszkanie a jak w końcu może zacząć starania to nie wychodzi a do okoła wszyscy po kolei w ciąży, co miesiąc nowa osoba...... :-(
Sciskam mocno! Mam analogiczna sytuację. Też żałuję, że tak długo to odkladaliśmy, ale tego nie zmienimy. Trzymaj się Kochana! Zresztą jak dziewczyny zawsze piszą póki nie ma @ jest nadzieja.
U mnie dzis 28dc @ powinna byc albo jutro albo pojutrze. Niekiedy brzuch zaboli jak na @ ale nadzieje jeszcze mam tym bardziej ze o dziwo te plamienia juz sie nie pojawily tylko w piatek raz.
Witam nowe staraczki i trzymam za Was mocno kciuki.
Zaciskam kciuki mocno!
 
Dziewczyny bo głowa robi największą robotę. Im częściej i dłużej o tym myślimy tym większe szanse na niepowodzenia. Spróbujcie kilka cykli nie myśleć, czerpać radość z seksu gdy macie ochotę. Gwarantuje Wam, że wtedy zaskoczy a wy będziecie zdziwione jak to kiedy..
 
Dziewczyny bo głowa robi największą robotę. Im częściej i dłużej o tym myślimy tym większe szanse na niepowodzenia. Spróbujcie kilka cykli nie myśleć, czerpać radość z seksu gdy macie ochotę. Gwarantuje Wam, że wtedy zaskoczy a wy będziecie zdziwione jak to kiedy..
Masz rację..
Ale ile można czekać na ten moment. Jednym wystarczy jeden jedyny raz sie nienzabezpieczajac :(
 
reklama
Dziewczyny bo głowa robi największą robotę. Im częściej i dłużej o tym myślimy tym większe szanse na niepowodzenia. Spróbujcie kilka cykli nie myśleć, czerpać radość z seksu gdy macie ochotę. Gwarantuje Wam, że wtedy zaskoczy a wy będziecie zdziwione jak to kiedy..
Potwierdzam. Obie ciążę zaskoczone jak odpuściłam :*
Mało tu zaglądam, ale cały czas o Was pamiętam i mocno trzymam za Was kciuki :*
 
Do góry