reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Mam już wynik : 0, 19... Czyli tak jak się spodziewałam, aczkolwiek szkoda mi tego cyklu. No cóż, zobaczymy co przyniesie następny....

Przykro mi:( tak wierzyłam, że Tobie się uda:( może następny cykl będzie nasz :) ja też już czekam kiedy @ przyjdzie ... Im szybciej tym lepiej...

Tak prolaktyna przy staraniach to chyba nie jest za dobra, mój ginekolog przy takiej już daje tabletki chyba... @ForgetMeeNot miała podobny wynik chyba i dostała bromergon z tego co kojarzę.


Super!!! Będzie świąteczny prezencik! :)
Przykro mi Kochana :*
 
reklama
Przykro mi bardzo. Tak trzymałam kciuki. Na kiedy masz termin @? Może jeszcze zbyt wcześnie.
Teoretycznie na 4 maja, ale przez tą wczesna owulacje może przyjdzie wcześniej. No i niestety nie jest za wcześnie bo jestem 15 albo 16 dpo, także beta by już wyszła na 100%tyle dni po:(

Przykro mi Kochana :*
Dziękuję :) trochę mi przykro, bo teściowie wszystkie wnuki maja ze stycznia, chciałam się dołączyć ;) może na luty się uda;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa chociaż podglądam ten temat prawie od samego początku jego istnienia:) Mam 27 lat i mam już 6 letnią córkę, i właśnie jestem w 30 dc gdzie średnia moich cykli to 29 dni. Staram się o fasolkę dosyć krótko, bo dopiero 2 cykl. Od kilku dni byłam przekonana, że się udało gdyż ujrzałam 2 bladziochę na teście, a beta miała być tylko potwierdzeniem mojego błogosławionego stanu... a tu nagle dzisiejsza beta 0,5 :/ Jakoś tak mi smutno i źle. Teraz cierpliwie czekam na @ i już myślami jestem w 3 cs.
 
Witajcie dziewczyny, chciałabym dołączyć do Was aby mieć z kim porozmawiać. Przed nami pierwsze nieudane starania o dzidzie. Myślałam, że to łatwiejsze w praktyce. Niestety działamy dalej....
 
reklama
@Pejti mam to samo ja też nie wiem do końca czy grudzień czy styczeń. 19 kwietnia wyszedł mi cień cienia. A 24 beta 75mlU. Cykle miałam nieregularne. Z tego co sobie liczyłam kiedy mogłam prawdopodobnie zajść. To termin sam koniec grudnia. Synka urodziłam 4 dni po wyznaczonym terminie więc I może zachacze o styczeń. Lekarza umówiłam dopiero na 16 maj żeby już wszystko ładnie było widać bo po co się nie potrzebnie stresować.
 
Do góry