reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej hej hej moje kochane z gory przepraszam za swoja nieobecność ale wszystko z powodu telefonu ktorego musialam oddac do serwisu i na ktorego nie moglam się doczekac a poniewaz nie zapisalam sobie nigdzie hasla do konta na.forum to pozostalo mi tylko czekac ... odebralam telefon w piatek ale pisze dopiero teraz bo wczoraj mialam duzo na glowie MÓJ maz odprawial swoje 40urodzinki i no same wiecie takze dzis jeszcze poprawinki i dopiero co mam troszke czasu dla was podczytywalam was z zastepczego telefonu ale nie moglam napisac bo musialabym zalozyc nowe konto a nie chciałam za duzo kombinowac bo wiedzialam ze swoj stary odzyskam .
@Migdalove wyczytalam o twoich kreseczkach i tak bardzo sie zasmucilam kiedy okazalo sie ze jednak jest inaczej ale trzymam kochana.za ciebie mocno mocno &&&& i za wszystkie inne staraczki tak to z tymi bladziochami wlasnie tak jest daja nadzieje by po chwili nam ja odebrac dlatego ja juz w te bladziochy nie wierze ... tez zdarzylo mi sie to pare razy .... witam sie z wszystkimi nowymi dziewczynami i zycze krotkich starań .... od dzis znow tu bede często wkoncu :sorry::happy2:
@Migdalove świetny pomysl z tym nowym wątkiem tabelka super :-) mozesz mi zmienic termin @na 20.02
Hej kochana! :) W końcu się pojawiłaś. :D Już zmieniłam.
Co do moich ostatnich wydarzeń to jakoś sobie poradziłam, było przykro ale jak doszło do mnie, że ciąży nie było w ogóle to tak jakby sprawy w ogóle nie było. Dlatego własnie nie lubię testów sikańców. :D
 
Witajcie, do bb dołączyłam jakiś czas temu- syn w marcu kończy trzy lata. :) Zaczęliśmy starania o drugiego szkraba chociaż o pierwszego staraliśmy się niecały rok. Jestem 10 dni po owu i jak narazie testy negatywne. Być może za wcześnie, do miesiączki jeszcze sporo czasu. Pozdrawiam wszystkie starające się :) Kordosia
Hej witaj! :) Zerknij na pierwszą stronę wątku, znajduje się tam tabelka. :) Jeśli chcesz na niej widnieć to zapoznaj się z danymi i napisz mi je, z chęcią Cię dopisze. :) Trzymam kciuki za pozytywny test! :)
 
U mnie.juz to bedzie 6cykl wiec chyba jednorazowo sie skusze na.wykonanie testow tylko no wlasnie prosze jakies rozeznane w tym temacie dziewczynki o polecenie jakie testy kupic najlepiej i gdzie ?no i czy to obojetne kiedy sie je robi o jakiej porze dnia i od ktorego dnia cyklu cykle mam 28dni zazwyczaj @Migdalove moze ty kochana sie orientujesz ? :-)
Ja używałam testów Domowe Laboratorium, są i w aptece i w rossmannie. :)
upload_2018-2-18_22-8-35.png

Nie powinno robić się z pierwszego moczu to na pewno, no i w sumie najlepiej tak 9-12 je robić.
 

Załączniki

  • upload_2018-2-18_22-8-35.png
    upload_2018-2-18_22-8-35.png
    24,3 KB · Wyświetleń: 417

Załączniki

  • upload_2018-2-18_22-11-33.png
    upload_2018-2-18_22-11-33.png
    18,5 KB · Wyświetleń: 416
  • upload_2018-2-18_22-11-45.png
    upload_2018-2-18_22-11-45.png
    39,1 KB · Wyświetleń: 419
  • upload_2018-2-18_22-12-13.png
    upload_2018-2-18_22-12-13.png
    24,1 KB · Wyświetleń: 418
  • upload_2018-2-18_22-12-27.png
    upload_2018-2-18_22-12-27.png
    43,7 KB · Wyświetleń: 431
Hej hej daje tylko szybko znac bo neta nie mam. Dzis po usg pieknie widoczny pecherzyk juz tez z cialkiem zoltym jeszcze bez zarodka ale to i tak postep, w srode nie bylo nic. Kolejne usg za 2 tyg.
Super, a za 2 tygodnie serduszko będzie :)

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aktualizacja tabelki!
Jakieś zmiany? Dopisywanie? A może któraś z Was już powinna być w tabelce "Udało się"? :)
 
Drogie Panie, czy wśród nas są jakieś staraczki które tak jak i ja planują rozpocząć swoje próby w maju?
Pytam głównie dlatego, że bardzo interesuje mnie jak się do tego przygotowujecie? Czy już robicie coś w tym temacie? Jakaś dieta, witaminy itp? Czy spokojnie czekacie i bez większego stresu, po prostu spróbujecie w w/w terminie? ;)

Miłego wieczoru ;)
 
reklama
Nie no jesli ci twoi chlopcy wszyscy tacy przystojni to dziewczyny beda sie pchac oknami do nich heheh ...
Malutki bynajmniej slodziak nieziemski jak ja kocham patrzec na takie maluszki
Drogie Panie, czy wśród nas są jakieś staraczki które tak jak i ja planują rozpocząć swoje próby w maju?
Pytam głównie dlatego, że bardzo interesuje mnie jak się do tego przygotowujecie? Czy już robicie coś w tym temacie? Jakaś dieta, witaminy itp? Czy spokojnie czekacie i bez większego stresu, po prostu spróbujecie w w/w terminie? ;)

Miłego wieczoru ;)
Ja to bardzo chcialam zajsc w pazdzierniku lub listopadzie by miec wakacyjnego dzidziusia zaczelam od sierpnia a teraz juz prawie marzec i dalej chyba dupa .... jaki z tego morał chyba lepiej nie.nastawiac sie na.dany miesiac zajscie w.ciążę w gruncie rzeczy wcale nie jeat takie proste tym bardziej jesli same wywieramy na.sobie parcie ze fajnie byloby wlasnie wtedy kiedy nam sie marzy ....dlatego uwazam by jednak zostawic to w rekach Boga i tego by los zdecydowal za nas ...
 
Do góry