reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@AniaS35
A co do wakacyjnego dzidziusia to my tak sobie pomyśleliśmy że wstrzymamy się trochę z decyzją o ciąży, by urodziło się już dziecko w nowym roku :) a czy to będzie początek roku, czy wakacje to już nie ma dla nas znaczenia :)
A to w takim razie jak Wam idą starania? Rozumiem, że nie nastawiasz się?

No więc ja i moja druga połówka mamy podejście bardzo na luzie, może dlatego że to będą nasze pierwsze próby ;) owszem przyznam, że zaczęłam bardziej przykładać się do tego co jem, zwłaszcza w kwestii witamin czy suplementów ale tak po za tym nie zamierzamy niczego zmieniać... Jeśli się uda podczas pierwszych starań będzie wspaniale, jeśli nie - uzbroimy się w cierpliwość.
Doradźcie tylko co jeszcze powinnam zrobić? Oczywiście oprócz wizyty u ginekologa by sprawdzić czy nadal wszystko jest ze mną ok ;)
 
reklama
hej dziewczyny dziś mam wizyte u gina:) teoretycznie owu powinnam mieć 22.02 mowie teoretycznie bo teraz już sama niewiem :) od operacji wszystko się poprzestawiało a i owu nic nigdy nie wiadomo raz jest raz niema masakra :) ide na monitoring teraz może wkoncu trafimy z moim "M" :) dam znac co i jak po wizyce trzymajcie się cieplutko a wszystkim zafasolkowanym zycze szczęśliwej ciąży i udanego porodu:) :*
 
Drogie Panie, czy wśród nas są jakieś staraczki które tak jak i ja planują rozpocząć swoje próby w maju?
Pytam głównie dlatego, że bardzo interesuje mnie jak się do tego przygotowujecie? Czy już robicie coś w tym temacie? Jakaś dieta, witaminy itp? Czy spokojnie czekacie i bez większego stresu, po prostu spróbujecie w w/w terminie? ;)

Miłego wieczoru ;)

My rozpoczynamy co prawda teraz, ale wcześniej byłam u ginekolog - zleciła mi badania krwi w tym hormonalne, zrobiła mi cytologię. Poszłam też do dentysty, żeby wyleczyć ząbki i w sumie akurat jeszcze je leczę ;p
 
@AniaS35 dziękuję Kochana że pytasz :* wymioty przeszły ;) nudności są jak nie przypilnuje jedzenia co 2,5-3h ;) ale nadal od większości jedzenia mnie odrzuca :(
Jak będę mieć chwilę siądę i będę kminić gdzie i jak ten blog [emoji23]
Co do testów Kochana. Ja domowe laboratorium w zaskoczonym cyklu zaczęłam robić od 9dc (też na 28 dniowe cykle) i dobrze wyszło bo jak się okazało owulację wtedy miałam w nocy z 11 na 12dc i w te dni mi testy owu wyszły pozytywne ;)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Drogie Panie, czy wśród nas są jakieś staraczki które tak jak i ja planują rozpocząć swoje próby w maju?
Pytam głównie dlatego, że bardzo interesuje mnie jak się do tego przygotowujecie? Czy już robicie coś w tym temacie? Jakaś dieta, witaminy itp? Czy spokojnie czekacie i bez większego stresu, po prostu spróbujecie w w/w terminie? ;)

Miłego wieczoru ;)
Polecam brać kwas foliowy ;)
Ja z polecenia swojego ginekologa brałam prenatal uno. Jest to suplement diety dla kobiet starających się o ciążę i w pierwszym trymestrze ciąży.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dzis 37,3.wzielam ostatnia tabletke Dupka .jutro rano zrobie test ciazowy.jak wyjdzie pozytywny to bede brala dalej.choc czuje ze owulacja byla opozniona i tak temperatura wskazuje.czyli nie 13 dpo a dopiero dzis 9 dpo..juz wiem ze jutro moze test nie wyjsc i nie wiem co robic.przeciez jezeli owulacja byla opozniona i to jest 9 dpo to jutro ma prawo nie wyjsc.brac czy nie brac jeszcze duphaston? Nie wiem co robic.nie chce poronic jezeli jest tam dzidzius.prosze poradzcie cos.
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
 
Kobitki, mam problem. Wczoraj po stosunku ze spermą która się wylała były upławy takie różowe, może jasny brąz. Pomożecie mi dojść do tego o co chodzi ? Nigdy nie miałam krwawień około owulacyjnych, czy to może być to ? Jestem dwa miesiące po wymrażaniu nadżerki...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@AniaS35
A co do wakacyjnego dzidziusia to my tak sobie pomyśleliśmy że wstrzymamy się trochę z decyzją o ciąży, by urodziło się już dziecko w nowym roku :) a czy to będzie początek roku, czy wakacje to już nie ma dla nas znaczenia :)
A to w takim razie jak Wam idą starania? Rozumiem, że nie nastawiasz się?

No więc ja i moja druga połówka mamy podejście bardzo na luzie, może dlatego że to będą nasze pierwsze próby ;) owszem przyznam, że zaczęłam bardziej przykładać się do tego co jem, zwłaszcza w kwestii witamin czy suplementów ale tak po za tym nie zamierzamy niczego zmieniać... Jeśli się uda podczas pierwszych starań będzie wspaniale, jeśli nie - uzbroimy się w cierpliwość.
Doradźcie tylko co jeszcze powinnam zrobić? Oczywiście oprócz wizyty u ginekologa by sprawdzić czy nadal wszystko jest ze mną ok ;)

Bierz kwas foliowy, polecają teraz w formie folianu i wit. z grupy B żeby zapobiec wadom cewy nerwowej.

Dzis 37,3.wzielam ostatnia tabletke Dupka .jutro rano zrobie test ciazowy.jak wyjdzie pozytywny to bede brala dalej.choc czuje ze owulacja byla opozniona i tak temperatura wskazuje.czyli nie 13 dpo a dopiero dzis 9 dpo..juz wiem ze jutro moze test nie wyjsc i nie wiem co robic.przeciez jezeli owulacja byla opozniona i to jest 9 dpo to jutro ma prawo nie wyjsc.brac czy nie brac jeszcze duphaston? Nie wiem co robic.nie chce poronic jezeli jest tam dzidzius.prosze poradzcie cos.
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend

Wiesz, może być, że owu była 19. Chyba wzięłabym dupka jeszcze ze dwa dni zrobiła test i ewentualnie wtedy odstawiła
Albo zadzwoń do gina i zapytaj




atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
 
reklama
Witajcie dziewczyny
9 tydz a brak.jakichkolwiek badań..
Jakie badania powinnam mieć już zrobione ?
Zmieniłam lekarza.i chodzę prywatnie Ale w piątek.mam wizytę.nadal u tej.poprzedniej ginekolog więc nie wiem czy.mam.iść...czy czekać.do 8 marca na.wizytę.prywatną..
Przez.to.wszystko już.glupieje..
Pozdrawiam :)
 
Do góry