reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Trzymam kciuki za wszystkie testujace dzis!!!
emoji173.png

Ja dzis powtorzylam, znow blada kreska. Najgorsze jest to ze mieszkam za granica i moja niedoczynność tarczycy kontroluje lekarz w DE. Dzwonilam. Kazal mi sprawdzic jutro tsh. Dziewczyny co powinnam jeszcze sprawdzic? Progesteron?
Tsh i Ft 4. Progesteron tez jesl
Hej dziewczyny.
Na początku gratulacje dla tych co zobaczyly 2 kreski:)

Dawno mnie tu nie byloo opowiadajcie co u was?
Jak mija ciąża ?
Jak znosicie ta pogodę. ?
U.mnie ah.. duzoo się działo w końcu się doczekałam aż mój facet się oświadczy
Z ciążą dobrze znów prawdopodobnie
chłopak . Jedynie co mnie meczy szczególnie w sklepie to zawroty głowy i.to.straszne..
gratulacje wielkie z okazji zaręczyn! Przyciśnij narzeczonego może zmieni zdanie i zrobicie ślub dwa w jednym. Super ze chłopak rośnie! Tez chce dziewczynkę, ale czuje ze to tylko moje marzenie. Zobaczymy! Czuje się narazie swietnie!
 
reklama
Do lekarza idź jak najbardziej, testy zrób, a nawet jak się druga kreska nie pojawi to zaznacz lekarzowi, że możesz być w ciąży, żeby dał odpowiedni antybiotyk. A tymczasem idź do apteki i spraw sobie maść TriBiotic czy jakoś tak. To jest maść z antybiotykiem bez recepty, lub po prostu rób okłady z rumianku.

Dzięki za odpowiedź, a wodą utlenioną myślisz można przemywać?
 
Wiem, sama to przerabialam tylko w styczniu to jakoś olalam i się udało
emoji5.png
. Bo wiesz że teraz nic nie stoi na przeszkodzie żeby się udało
emoji5.png
. Ja mam kolejną wizytę u gin 26 kwietnia. Będę go molestowac dalej o płeć czy już coś tam widzi
emoji14.png
. Podświadomie jednak czuję że to chlopak. Ciągle mówię do brzucha w rodzaju męskim
emoji14.png
. Czuję się bardzo dobrze. Zaczynam mieć co raz więcej energii. Chociaż co raz szybciej się męczę
emoji14.png
i muszę robić sobie przerwy. Poziom cukru już się ustabilizowal, wreszcie dopasowalam dawkę insuliny
emoji5.png
. A za Ciebie i każdą dziewczyne na forum mocno trzymam kciuki i dziękuję że pytasz co u mnie
emoji5.png
Tez marzy mi się dziewczynka ;). Dobrze ze cukier ci się unormował. Zobaczymy czy nie będę tego tez przechodzić.
No a ja dziś w nocy do szpitala pojechałam. Taki ból po lewej stronie brzucha całą noc że głowa mała. Dobrze, że Majka cały czas się wierciła to przynajmniej o nią byłam spokojna. No i Pani doktor anioł jeszcze raz potwierdziła płeć :)
Ja już całe szczęście w domu, chociaż chcieli mnie zatrzymać na obserwacji

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Dobrze, ze to nic groźnego. Może rzeczywiście młoda się na coś ułożyła i stad te bóle.
To glupie pytanie chyba.. ale jak wyszedl mi cien cienia na teście to ktory to mogl byc dzien/tydzien ciazy?
Już odpisałam, 12-14 . Ale nie zamartwiaj się na zapas! Trzymam kciuki i wierze ze wszystko będzie dobrze!
Dziewczyny dzisiejsza beta 13000, przyrost o 50%. Jestem przerazona, choc przeczytalam ze przy poziomie bety powyzej 6000 wzrost zwalnia.
Umowilam sie na dzisiaj na 16.40 na usg. Blagam was o trzymanie za nas kciukow, powoli dostaje do glowy :(
Trzymam mocno! ✊✊✊ Może rzeczywiście ma prawo zwalniac. Bądź dobrej myśli!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dzisiejsza beta 13000, przyrost o 50%. Jestem przerazona, choc przeczytalam ze przy poziomie bety powyzej 6000 wzrost zwalnia.
Umowilam sie na dzisiaj na 16.40 na usg. Blagam was o trzymanie za nas kciukow, powoli dostaje do glowy :(
Kochana porzadny kop Ci sie nalezy bo nie potrzebnie sie nakrecasz. Napewno wszystko jest dobrze.
Na usg umowilas sie do naszego doktorka?
 
reklama
Bolały od poronienia w sierpniu ale tak w miare znośnie, czasami tylko czułam dyskomfort. W sumie chyba to zaczęłam coś czuć około owulacji w lipcu. Ale w tym tygodniu to przesadziły. Jak byłam na anty to nic nie bolało. A jestem 5 lat po usunięciu.
No to obserwuj czy bedzie Cie bolec czesciej i jak cos to do lekarza.
 
Do góry