reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
To bardzo dobry srodek bakteriobojczy do ran pooperacyjnych i urazowych.stosowalam go po szyciu głowy mojego synka jak sie przewrocił w szkole.pielegniarki z oddzialu chirurgicznego powiedzialy ze lepszego srodka odkazajacego bez recepty sie nie dostanie.od tamtej pory zawsze mam go w apteczce domowej.
A co jeszcze na plus, to to ze nie szczypie jak na ranę się psika :). Dla dziecka super sprawa! Też mam go zawsze w apteczce. Teściowa ( położna) również stosuje go przy noworodkach do pępusia :)
 
Dziewczyny ja po wizycie. Ciąża ok tydzień mlodsza niz wynika z ostatniej miesiączki :) beta rosnie pieknie- informacja potwierdzona przez lekarza: beta powyzej 6000 znacznie zwalnia i nie ma szansy na przyrost taki jak wczesniej.

Widziałam cale 3mm szczęścia z migającym serduszkiem!!!! Kolejna wizyta u tego pana doktora 11 maja, ale we wtorek mam jeszcze wizyte u mojego doktora. I pozniej zadecyduje u ktorego zostane :) moje szczescie siega zenitu!!
11424942_IMG_20180413_173000.jpg
 

Załączniki

  • 11424942_IMG_20180413_173000.jpg
    11424942_IMG_20180413_173000.jpg
    104,4 KB · Wyświetleń: 394
Dziewczyny ja po wizycie. Ciąża ok tydzień mlodsza niz wynika z ostatniej miesiączki :) beta rosnie pieknie- informacja potwierdzona przez lekarza: beta powyzej 6000 znacznie zwalnia i nie ma szansy na przyrost taki jak wczesniej.

Widziałam cale 3mm szczęścia z migającym serduszkiem!!!! Kolejna wizyta u tego pana doktora 11 maja, ale we wtorek mam jeszcze wizyte u mojego doktora. I pozniej zadecyduje u ktorego zostane :) moje szczescie siega zenitu!! Zobacz załącznik 846467
I widzisz, nie trzeba było tych 3mm szczęścia stresować! Bardzo się cieszę, że wszystko jest ok.
 
@Dagaa11 świetna wiadomość :-) wiedziałam że będzie dobrze, spokoju teraz więcej!

U mnie 27dc @ brak, ale czune się fatalnie, brzuch ćmi i kłuje czasem, piecze mnie twarz takie gorąco czuję i mam wrażenie jakbym pijana chodziła, nie jadłam od rana i jakoś nie mam siły podnieść się z łóżka :-(
 
reklama
@Dagaa11 świetna wiadomość :-) wiedziałam że będzie dobrze, spokoju teraz więcej!

U mnie 27dc @ brak, ale czune się fatalnie, brzuch ćmi i kłuje czasem, piecze mnie twarz takie gorąco czuję i mam wrażenie jakbym pijana chodziła, nie jadłam od rana i jakoś nie mam siły podnieść się z łóżka :-(
Koniecznie cos zjedz bo moze Ci byc slabo od nie jedzenia.
 
Do góry