reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Gratulacyjne z okazji zareczyn [emoji5]. Teraz czeka Cię czas przygotowań do ślubu [emoji5]. Fajna sprawa. Wspaniale że już znasz płeć. Ja ciągle żyje w nie pewności chociaż czuję że będzie drugi syn a mąż twierdzi że dziewczynka taaaaaa [emoji14]
Ja.miałam cichą nadzieję że będzie dziewczynka Ale.no.cóż byle.ze zdrowe.

A co do ślubu to.jeszcze daleko.
Chociaż wiem.już.ze mój men chce.ślub cywilny a później kościelny.. i to mnie wkurza.bo.ja.jestem.taką.osobą która.jak.już.ma.brać.ślub to jeden na całe życie a.Nie.. poza tym nawet nie.wiem.od czego.mam zacząć
 
reklama
To glupie pytanie chyba.. ale jak wyszedl mi cien cienia na teście to ktory to mogl byc dzien/tydzien ciazy?
 
To glupie pytanie chyba.. ale jak wyszedl mi cien cienia na teście to ktory to mogl byc dzien/tydzien ciazy?
Ja od srody mam cien cienia, rrobiłam w srode wieczorej bete i bylo 2,12, wczoraj testy to samo pokazywaly, dzisiaj rano tez cienie, ale jeśli patrzec na ten wynik to beta wzrasta 110% co 48h, wiec dzisiaj bym miała cos okolo 5, i tak cud ze test cos pokazuje mini :) Nie wiem co dalej będzie, dzisiaj mam termin@ i poki co nie przyszla, ale malo tej bety jak na ten czas wiec jeszcze sie tak nie nastawiam...
Idz na bete, wszystko Ci powie
 
To glupie pytanie chyba.. ale jak wyszedl mi cien cienia na teście to ktory to mogl byc dzien/tydzien ciazy?

To raczej mega poczatek. Ale tydzień by ci określiła beta.

@Migdalove moglabys mnie dopisać do listy?
4 cykl starań, @ 09.05, 1 dziecko. Czy coś jeszcze się podaje?

@KatiNails ja pamietam jak byłam z córka w ciąży. Od 7 do 9 miesiąca praktycznie cały czas mnie nerka bolała. A po ciąży spokój. Podejrzewamy ze albo uciskała macica albo mała, albo miałam taka przypadłość. Życzę ci zeby to tylko mała akurat uciskała. Ból w ciąży zabiera cała przyjemność bycia w ciąży.
 
To raczej mega poczatek. Ale tydzień by ci określiła beta.

@Migdalove moglabys mnie dopisać do listy?
4 cykl starań, @ 09.05, 1 dziecko. Czy coś jeszcze się podaje?

@KatiNails ja pamietam jak byłam z córka w ciąży. Od 7 do 9 miesiąca praktycznie cały czas mnie nerka bolała. A po ciąży spokój. Podejrzewamy ze albo uciskała macica albo mała, albo miałam taka przypadłość. Życzę ci zeby to tylko mała akurat uciskała. Ból w ciąży zabiera cała przyjemność bycia w ciąży.
Cień cienia mialam 20.03

26.03 mialam 312 a 28.03 prawie 700.

Dzis na usg byl pecherzyk i cialko zolte ale gin mowi zeby nastawic sie na wszystko bo to cialko zolte duze dosyc(?) I niby wg om powinien byc 9 tc :o a jest moze z 5/6
 
Ja.miałam cichą nadzieję że będzie dziewczynka Ale.no.cóż byle.ze zdrowe.

A co do ślubu to.jeszcze daleko.
Chociaż wiem.już.ze mój men chce.ślub cywilny a później kościelny.. i to mnie wkurza.bo.ja.jestem.taką.osobą która.jak.już.ma.brać.ślub to jeden na całe życie a.Nie.. poza tym nawet nie.wiem.od czego.mam zacząć
Tak jak piszesz ważne żeby było zdrowe ;). Rozumiem Cię z tym ślubem. Ja też nie wyobrażam sobie innego ślubu niż kościelny. Wiadomo każdy jednak ma swoje przekonania na ten temat. Może uda Wam się dojść do porozumienia w tej kwestii czasami warto szczerze porozmawiać i powiedzieć jakie to ważne dla Ciebie ;). My zaczęliśmy od szukania lokalu na wesele bo z tym zawsze jest najtrudniej jeśli masz już upatrzony a wiesz, że jest on rozchwytywany, że tak to ujmę. Jak mieliśmy już zaklepany lokal pojechaliśmy do księdza ;).
 
To raczej mega poczatek. Ale tydzień by ci określiła beta.

@Migdalove moglabys mnie dopisać do listy?
4 cykl starań, @ 09.05, 1 dziecko. Czy coś jeszcze się podaje?

@KatiNails ja pamietam jak byłam z córka w ciąży. Od 7 do 9 miesiąca praktycznie cały czas mnie nerka bolała. A po ciąży spokój. Podejrzewamy ze albo uciskała macica albo mała, albo miałam taka przypadłość. Życzę ci zeby to tylko mała akurat uciskała. Ból w ciąży zabiera cała przyjemność bycia w ciąży.

Już cię dopisuję :)

Dane jakie wpisujemy to:
@nick
Imię, wiek, miasto
Data następnej @
Cykl starań
Dzieci
 
reklama
U mnie ten dzisiaj lekki skok temperatury to chyba przez przeziębienie bo coś mnie bierze. ... gardło boli, głowa i ogólny brak sił. ...
 
Do góry