reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Kari21 to nie twoja wina walczylas dzielnie. Nie mogę wyobrazić sobie co czujesz. Pozwól sobie na zal smutek i żałobę. Może wizyta u psychologa pomogła by ?
Migdalove zróbcie badania partnera
 
@kari21 tak bardzo bardzo mi przykro. Współczuję całym sercem :(. Strata to straszliwy ból. Nie obwiniaj się o nic, nie wyrzucaj sobie straconego czasu, bo przecież takim nie był. Postaraj wykrzesać w sobie siły dla dzieciaków. One tak bardzo Cię potrzebują i też na swój sposób przeżywają wszystko co się dzieje...
A co do czasu przed zabiegiem czy porodem...Ja czekałam ponad 10 dni na poronienie i dla mnie, jak się okazało po czasie, był to czas zbawienny. Miałam możliwość pożegnania z moim dzieckiem przed rozstaniem. Z perspektywy myślę, że to bardziej ludzkie niż zakończenie ciąży z dnia na dzień... Płacz ile wlezie, to oczyszcza duszę. Ściskam wirtualnie!

@Migdalove...No szkoda, no :/. Ale! Trzymam kciuki za 20 cykl, styczeń to dobry czas :)!

@EklerkaDaria kciuki zaciśnięte! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Podobno koszmary się zdarzają, tak więc głowa do góry i nie zamartwiaj się na zapas.

@Kasienka3b chyba EklerkaDaria miała jeszcze niższe TSH ostatnio i zaciążyła :), więc spokojnie. Z tego co wiem, to lepsze niższe niż za wysokie. Jest ok.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello! Dzis 10dc. Wczoraj o 22 mialam wyniki i AMH wedlug mnie jest oki. Zobaczymy co powie gin. Troche martwi mnie poziom TSH bo w listopadzie jak robilam bylo prawie 6(endo zwiekszyl dawke euthyroxu do 100 z 88) a wczorajszy wynik to 0.664. Dziewczyny tarczycowe czy to nie za slaby wynik? Wiem ze do staran przy ciazy powinno byc ponizej 2. Niewiem co myslec a wizyta u endokrynolog dopiero w czerwcu:/
Moim zdaniem to super wynik! Jak uda Ci się zajść w ciążę to wynik potrafi się podnieść o 100% czasami i w Twoim przypadku nawet jak się podniesie to nadal będzie w normie i o to chodzi. Mój lekarz mówi że jak zachodzić w ciążę to tylko z TSH poniżej 1. Ja mam teraz 0,286 czy jakoś tak i myślę że jak w sobotę pokaże lekarzowi wynik to powie że ok, lub ewentualnie do lekkiej zmiany dawki, pewnie powie mi żeby powtorzyc i sprawdzić czy dalej nie spada. Zresztą @EklerkaDaria jest najlepszym przykładem, że to niższe TSH nie jest takie straszne i czasem na dobre wychodzi:tak:
 
A ja się witam w 6dc, wcinam tej olej z wiesiołka i inne witaminy. Od dzisiaj zaczynam jogę i szczotkowanie ciała na sucho. Muszę czymś zająć głowę. Dobrze ze jest ładnie to chociaż z córka do wieczora na spacerze jesteśmy po pracy.

Wybaczcie ze nie pisałam, ale taki młyn w pracy jest zawsze przy wypłatach ze chce się płakać.
 
Podobno dawka wchłania się tygodniowo, tak mi doktor mówiła. Tez brałam na zmianę 50/75.

Dziewczyny, proszę znowu o kciuki. Jadę na betę. Miałam takie koszmary, ze obudziłam się z rykiem. Muszę to sprawdzić.... cała się trzęsę ze strachu...
Trzymam ze wszystkich sił, będzie dobrze! :)
Już 20 cykl mi wskoczył, może ten będzie szczęśliwy. ;)
Będzie! Ja mam przeczucie, że to będzie dobry miesiąc. Trzymam za nas wszystkie kciuki!:)
 
Moim zdaniem to super wynik! Jak uda Ci się zajść w ciążę to wynik potrafi się podnieść o 100% czasami i w Twoim przypadku nawet jak się podniesie to nadal będzie w normie i o to chodzi. Mój lekarz mówi że jak zachodzić w ciążę to tylko z TSH poniżej 1. Ja mam teraz 0,286 czy jakoś tak i myślę że jak w sobotę pokaże lekarzowi wynik to powie że ok, lub ewentualnie do lekkiej zmiany dawki, pewnie powie mi żeby powtorzyc i sprawdzić czy dalej nie spada. Zresztą @EklerkaDaria jest najlepszym przykładem, że to niższe TSH nie jest takie straszne i czasem na dobre wychodzi:tak:
Ja przed ciążą miałam 1.033 (3 miesiące nie całe przed zajściem w ciążę) teraz w ciąży mam 0.666. więc mi np TSH spadło
 
reklama
Do góry