reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Zrobiłam dzisiaj teścik, ale niestety negatywny, wiem, że to za wcześnie, w piątek powinnam mieć @ ale mam jakieś przeczucia, że się udało i byłam ciekawa, ale nie chce się nakręcać, bo te przeczucia miałam nie raz, trudno albo się udało albo nie...
@kari21 bardzo mi przykro, że Ci się to przytrafiło :( może to błahe, ale wiem, że czas leczy ból po stracie...
 
reklama
Migdalove to dobrze będziecie wiedzieć na czym stoicie.
U mnie @:brak brzuch tli sutki bolą test zrobię w sobotę o ile do tego czasu @ nie przyjdzie
 
@Migdalove a nie próbujecie inseminacji? Moja przyjaciółka tak jak ty starała się prawie 2 lata i po pierwszej inseminacji zaskoczyło:)
Tylko wiesz, ja wcześniej miałam problem z tarczycą o czym kompletnie nie wiedziałam, dopiero od pół roku mam normalne cykle no i mam owulacje, wcześniej nie miałam albo jak miałam to było święto wielkie. Na razie jeszcze spróbujemy naturalnie, minęło pół roku od leczenia, owulacja jest, cykle nawet regularne. Tylko nie wiadomo czy wszystko ok z nasieniem, ale dowiemy się w maju.
 
Tylko wiesz, ja wcześniej miałam problem z tarczycą o czym kompletnie nie wiedziałam, dopiero od pół roku mam normalne cykle no i mam owulacje, wcześniej nie miałam albo jak miałam to było święto wielkie. Na razie jeszcze spróbujemy naturalnie, minęło pół roku od leczenia, owulacja jest, cykle nawet regularne. Tylko nie wiadomo czy wszystko ok z nasieniem, ale dowiemy się w maju.
Aha, to rozumiem:) Pewnie to próbujcie i zbadajcie nasienie koniecznie. Ja jestem taka panikarą, ze na badanie nasienia wysłalam męza po 3 nieudanych cyklach
 
Ja czekam na dzień testowania do niedzieli od 3 dni boli mnie brzuch doslownie boli w poniedzialek musiala wyjsc z pracy wczesniej,piersi tkliwe, źle się czuje calybczas bym spala.Obawiam się czy może coś mi się tam.nie zrobiło jakaś torbiel czy cus czy taki ból brzucha może sie zdarzyć przy zapłodnieniu? Kurczę bylam dwa razy w ciąży ale każda była inna pierwsza bez niczego,w drugiej objawem pierwszym były okropne bóle w okolicach Krzyża ja chodziłem się po lekarzach,dostawalam zastrzyki A to ciąża była.
 
Moim zdaniem to super wynik! Jak uda Ci się zajść w ciążę to wynik potrafi się podnieść o 100% czasami i w Twoim przypadku nawet jak się podniesie to nadal będzie w normie i o to chodzi. Mój lekarz mówi że jak zachodzić w ciążę to tylko z TSH poniżej 1. Ja mam teraz 0,286 czy jakoś tak i myślę że jak w sobotę pokaże lekarzowi wynik to powie że ok, lub ewentualnie do lekkiej zmiany dawki, pewnie powie mi żeby powtorzyc i sprawdzić czy dalej nie spada. Zresztą @EklerkaDaria jest najlepszym przykładem, że to niższe TSH nie jest takie straszne i czasem na dobre wychodzi:tak:
Dziekuje Ci:) Uspokoilas mnie. Ale daj prosze znac co Twoj lekarz mowil na Twoj niski wynik tsh.
 
Zrobiłam dzisiaj teścik, ale niestety negatywny, wiem, że to za wcześnie, w piątek powinnam mieć @ ale mam jakieś przeczucia, że się udało i byłam ciekawa, ale nie chce się nakręcać, bo te przeczucia miałam nie raz, trudno albo się udało albo nie...
@kari21 bardzo mi przykro, że Ci się to przytrafiło :( może to błahe, ale wiem, że czas leczy ból po stracie...
Moze za wczesnie na pozytywny test.
 
Dzień dobry dziewczyny po długiej nieobecności :)
Moja córa 02.04 skończyła roczek a od soboty 07.04 jestem żoną :)
Byłam też 05.04 na wizycie u ginekologa torbiel która była wchłonęła się następna wizyta w październiku i myślimy już o wszystkim w kierunku starań.
Od marca 2019 oficjalnie zaczynamy :)
 
reklama
Do góry