reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No i po wizycie ;) Maluch 1,1 cm, serduszko bije, z usg wyszło 7 tyg. 1 dzień. Na tą chwilę wszystko w porządku ;)
Karta ciąży założona, dostałam skierowanie na badania prenatalne i zalecenie kilku badań z krwi.
Następną wizytę mam 26.04., bo chcemy lecieć na majówkę do Londynu.
Mój Mąż niepocieszony, bo nie mógł wejść do gabinetu ;p
No to pięknie! [emoji7] Gratuluję! [emoji813]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@pitaja22 ja kupuje juz zmielony, wiem ze troche gorszy ale nie mam mlynka..no i daje 2 solidne lyzeczki do tak 1/3 szklanki wody. Smak spoko oko, pilam kiedys pylek to w porownaniu z pylkiem jest ambrozja..ja pije caly cykl ale dopiero teraz, wczesniej pilam do owu, w sumie nie wiem jakie zalecenia..

A wiesiołek to na co to? I w jakiej formie polecacie? :*
Wiesiołek można kupić w kapsułkach. Poprawia jakość śluzu płodnego.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja znowu chora... Gorączka, katar okrutny, zaczynam kaszleć a nienawidzę tego... Ale co zrobić, mogę jedynie spróbować tak jak wtedy z grypą - paracetamol, stodal, herbata dobra i do łóżka. Na szczęście nie jest tak strasznie jak przy tej grypie, tylko zwykłe przeziębienie.
Dostaliśmy projekt zaproszeń na ślub! [emoji813] jestem zakochana! [emoji7]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja znowu chora... Gorączka, katar okrutny, zaczynam kaszleć a nienawidzę tego... Ale co zrobić, mogę jedynie spróbować tak jak wtedy z grypą - paracetamol, stodal, herbata dobra i do łóżka. Na szczęście nie jest tak strasznie jak przy tej grypie, tylko zwykłe przeziębienie.
Dostaliśmy projekt zaproszeń na ślub! [emoji813] jestem zakochana! [emoji7]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Coś Ci te choroby nie odpuszczają... ale wiosna co raz bliżej to może będzie lepiej ;)

Pokażesz?
 
A ja znowu chora... Gorączka, katar okrutny, zaczynam kaszleć a nienawidzę tego... Ale co zrobić, mogę jedynie spróbować tak jak wtedy z grypą - paracetamol, stodal, herbata dobra i do łóżka. Na szczęście nie jest tak strasznie jak przy tej grypie, tylko zwykłe przeziębienie.
Dostaliśmy projekt zaproszeń na ślub! [emoji813] jestem zakochana! [emoji7]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrowka!
Pokaz projekt ;-)
 
Dzięki dziewczyny! [emoji813] Mam jeszcze problem z przesuszeniem dłoni, przez zbyt częste ich mycie. Na kciuku pękła skóra. :(

A to projekt [emoji7] :
3c594b2f77e98df283f448d49f065a6f.jpg


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 14 dc teoretycznie owulacja dziś lub jutro.
Zaobserwowałam coś dziwnego piękny śluz rozciągliwy ale były tam małe paseczki krwi
:-(( dziewczyny co mi jest martwie się .. czy ktoś tak miał??
 
reklama
Nie dziwię się ostatnio pisalam jakos kolo stycznia. Ale nie jestem zbyt aktywna. Ogolnie czytam was w miere na biezaco i wszystkim kibicuje. Ja chciałam trochę odpoczac od tego wszystkiego. Długo się staramy a w między czasie dużo się działo ze mną z mężem. We wrzesniu okazało się ze Maz jest bezplodny ze swojej winy i byl w trakcie rekonwalescencji. Finalnie robil badsnie w marcu jakieś dwa tugodnie temu i wszystko wrocilo do normy
A powiesz co dokładnie się stało ? U nas też niespodziewany problem z nasieniem wystąpił
 
Do góry