reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny!
Gratuluje wszystkim którym się udało! Trzymam kciuki są te które testują!!

Chciałam się Was zapytać, jak pijecie siemię lniane(mielone czy ziarna)? Ile razy dziennie, ile łyżeczek? Codziennie czy tylko do pewnego dnia cyklu?
Czy jednocześnie przyjmujecie olejek z wiesiołka? Do kiedy? Tylko do owulacji?
Robię małe rozeznanie, bo do tego cyklu zabieram się ostro.
Dziś przyszła @ wiec zaczynamy...
 
reklama
Hej dziewczyny!
Gratuluje wszystkim którym się udało! Trzymam kciuki są te które testują!!

Chciałam się Was zapytać, jak pijecie siemię lniane(mielone czy ziarna)? Ile razy dziennie, ile łyżeczek? Codziennie czy tylko do pewnego dnia cyklu?
Czy jednocześnie przyjmujecie olejek z wiesiołka? Do kiedy? Tylko do owulacji?
Robię małe rozeznanie, bo do tego cyklu zabieram się ostro.
Dziś przyszła @ wiec zaczynamy...
Wiesiolek tylko do owulacji. Polecam, szybko sa efekty

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech, a ja kolejny dzień bez okresu. Piersi tak cholernie bolą, ze nawet nie myśle dzisiaj o staniku. Na szczęście dzień w domu. Do piątku czekam, jak dalej nie będzie znowu przetestuje. Daje sobie czas do świat z nadzieja, ze była pozna owu. A potem się zapisuje do ginekologa.
Dziewczyny macie jakieś super sprawdzone pomadki na mega suche usta? Normalnie godzine po peelingu ich już mam takie skórki suche ze same odpadają. I tak się mecze od półtorej tygodnia smarując kremami, miodem, pomadkami.
Polecam blistex intensife lip relief taki mały balsam w tubce. Dla mnie rewelacja! :biggrin2:
 
Hej dziewczyny!
Gratuluje wszystkim którym się udało! Trzymam kciuki są te które testują!!

Chciałam się Was zapytać, jak pijecie siemię lniane(mielone czy ziarna)? Ile razy dziennie, ile łyżeczek? Codziennie czy tylko do pewnego dnia cyklu?
Czy jednocześnie przyjmujecie olejek z wiesiołka? Do kiedy? Tylko do owulacji?
Robię małe rozeznanie, bo do tego cyklu zabieram się ostro.
Dziś przyszła @ wiec zaczynamy...
Ja pije siemię mielone. Sama mielę przed zaparzeniem w młynku do kawy. Na szklankę jedną łyżkę stołową, taką sporą bo lubię gęstsze. Dwa razy dziennie jeśli zdążę. Oprócz śluzu wspaniałe działa na włosy.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pitaja22 ja kupuje juz zmielony, wiem ze troche gorszy ale nie mam mlynka..no i daje 2 solidne lyzeczki do tak 1/3 szklanki wody. Smak spoko oko, pilam kiedys pylek to w porownaniu z pylkiem jest ambrozja..ja pije caly cykl ale dopiero teraz, wczesniej pilam do owu, w sumie nie wiem jakie zalecenia..

A wiesiołek to na co to? I w jakiej formie polecacie? :*
 
@aga6 ciesze sie ze wszystko oki:)
@piorunem daj znac zaraz po wizycie co tam u Ciebie i 3mam kciuki.

No i po wizycie ;) Maluch 1,1 cm, serduszko bije, z usg wyszło 7 tyg. 1 dzień. Na tą chwilę wszystko w porządku ;)
Karta ciąży założona, dostałam skierowanie na badania prenatalne i zalecenie kilku badań z krwi.
Następną wizytę mam 26.04., bo chcemy lecieć na majówkę do Londynu.
Mój Mąż niepocieszony, bo nie mógł wejść do gabinetu ;p
 
Czesc Wam:) Dzis 26dc.
Jestem juz po wizycie u gina. Po operacji wewnatrz wszystko ladnie sie goi i blizna tez. Lekarz dal zielone swiatlo i powiedzial ze mozemy szalec. Mowil ze nie mamy co zwlekac bo niewie czy potem nie bedzie problemow. Zlecil mi badania FSH,TH i AMH. Mam nadzieje ze wyjdzie wszystko dobrze bo chyba kolejnych problemow nie zniose.
Moj maz ma dzis urodziny wiec cieszy sie jak glupi ze na jego swieto ja dostalam zielone swiatlo na sex:)
Zaraz zaszyje sie w kuchni i bede przygotowywac salatki i wszystko na jutrzejsze przyjecie urodzinowe.
Wiec oficialnie od kolejnego cyklu wracacm do staran-hurra:)

Super wieści ;) kciuki zaciśnięte ;)
 
No i po wizycie ;) Maluch 1,1 cm, serduszko bije, z usg wyszło 7 tyg. 1 dzień. Na tą chwilę wszystko w porządku ;)
Karta ciąży założona, dostałam skierowanie na badania prenatalne i zalecenie kilku badań z krwi.
Następną wizytę mam 26.04., bo chcemy lecieć na majówkę do Londynu.
Mój Mąż niepocieszony, bo nie mógł wejść do gabinetu ;p
Super, gratuluje :-) a czemu maz nie mogl wejsc?
 
reklama
Do góry