reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Super ze wszystko dobrze po wizycie
Tak się zastanowiam
Zawsze niezależnie czy przed, czy w trakcie czy po okresie - miałam ogromną ochotę na seks
Od kilku dni nie myślę o tym w ogóle. I nie mam absolutnie ochoty.
Jak wasze libido na początku ciąży? ;) bo zaczynam powoli wierzyć że się udało :D
 
Super ze wszystko dobrze po wizycie
Tak się zastanowiam
Zawsze niezależnie czy przed, czy w trakcie czy po okresie - miałam ogromną ochotę na seks
Od kilku dni nie myślę o tym w ogóle. I nie mam absolutnie ochoty.
Jak wasze libido na początku ciąży? ;) bo zaczynam powoli wierzyć że się udało :D
Ja w pierwszej ciąży miałam ogromne libido jak teraz ale dopiero około 6tc. I zazwyczaj kobiety tak mają. [emoji23] Potem sny erotyczne. [emoji23]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży miałam ogromne libido jak teraz ale dopiero około 6tc. I zazwyczaj kobiety tak mają. [emoji23] Potem sny erotyczne. [emoji23]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki żeby i teraz libido było wyznacznikiem :p
U mnie zawsze było ogromne a ciąży brak a teraz od paru dni robie to dla przyjemności narzeczonego :D
 
Czesc Wam:) Dzis 26dc.
Jestem juz po wizycie u gina. Po operacji wewnatrz wszystko ladnie sie goi i blizna tez. Lekarz dal zielone swiatlo i powiedzial ze mozemy szalec. Mowil ze nie mamy co zwlekac bo niewie czy potem nie bedzie problemow. Zlecil mi badania FSH,TH i AMH. Mam nadzieje ze wyjdzie wszystko dobrze bo chyba kolejnych problemow nie zniose.
Moj maz ma dzis urodziny wiec cieszy sie jak glupi ze na jego swieto ja dostalam zielone swiatlo na sex:)
Zaraz zaszyje sie w kuchni i bede przygotowywac salatki i wszystko na jutrzejsze przyjecie urodzinowe.
Wiec oficialnie od kolejnego cyklu wracacm do staran-hurra:)
 
reklama
Czesc Wam:) Dzis 26dc.
Jestem juz po wizycie u gina. Po operacji wewnatrz wszystko ladnie sie goi i blizna tez. Lekarz dal zielone swiatlo i powiedzial ze mozemy szalec. Mowil ze nie mamy co zwlekac bo niewie czy potem nie bedzie problemow. Zlecil mi badania FSH,TH i AMH. Mam nadzieje ze wyjdzie wszystko dobrze bo chyba kolejnych problemow nie zniose.
Moj maz ma dzis urodziny wiec cieszy sie jak glupi ze na jego swieto ja dostalam zielone swiatlo na sex:)
Zaraz zaszyje sie w kuchni i bede przygotowywac salatki i wszystko na jutrzejsze przyjecie urodzinowe.
Wiec oficialnie od kolejnego cyklu wracacm do staran-hurra:)
To wspaniale! Trzymam kciuki żeby udało się Wam jak najszybciej. :) [emoji813]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry