reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny, a jeśli np. przyjmijmy, ze co miesiąc wystepuje owu (sa pecherzyki pękają itd.) to lekarz i tak może zapisać clo? Pomimo, ze ciąży nie ma tyle czasu? Czy to sie mija z celem?
Pewnie i tak raczej będzie szukał innej przyczyny:/
 
reklama
Jesli jest jajeczkowanie to w pierwszej kolejnosci partner na test nasienia, a Ty cukier, tarczyca i reszta hormonow. To tzw stara szkola
Dziewczyny, a jeśli np. przyjmijmy, ze co miesiąc wystepuje owu (sa pecherzyki pękają itd.) to lekarz i tak może zapisać clo? Pomimo, ze ciąży nie ma tyle czasu? Czy to sie mija z celem?
Pewnie i tak raczej będzie szukał innej przyczyny:/
 
Chce się zapisać na czwartek do gin, (bo tak przyjmuje) a właśnie konczy mi się @, wiec będzie to czas przed owu - może akurat coś zobaczy:cool2: musiałabym zbadać chyba progesteron tylko czy to się opłaca jeszcze przed owu? Bo trochę niepokoją mnie te moje dość skąpe miesiączki - kurcze wcześniej aż takich nie miałam:/ boje się, ze coś jest nie tak :/
 
Jesli jest jajeczkowanie to w pierwszej kolejnosci partner na test nasienia, a Ty cukier, tarczyca i reszta hormonow. To tzw stara szkola
Wszystkie badania oprócz cukru były robione co prawda jakiś czas temu (nasienie dobre) no ale przed wizyta i tak lepiej powtórzyć (tsh, progesteron, prolaktyna) czy coś jeszcze dołożyć ?
 
Testosteron, estadiol, prolaktyna, progesteron, tsh ft3 ft4, cukier, krew i.mocz ogolne. To moj zestaw.
Do tego zelazo i kwas foliowy robiłam od siebie dla siebie.
Wszystkie badania oprócz cukru były robione co prawda jakiś czas temu (nasienie dobre) no ale przed wizyta i tak lepiej powtórzyć (tsh, progesteron, prolaktyna) czy coś jeszcze dołożyć ?
 
Skutki uboczne paskudne. Rozciągają się na kolejne cykle bo clo działa dłużej niż w 1 cyklu. I to ryzyko ciąży bliźniaczej.... U mnie po monitoringu się okazało że mam 2 ciałka żółte (mimo że wstępnie wszystko wskazywało na jedno) i bardzo to przeżyłam.
Jakie miałaś skutku uboczne?
Nie boj sie niczego. Clo bierze bardzo duzo kobitek. Mozesz na bb poczytac osobny watek jest. Starania z clo.
Pobudza jajniki do pracy. Jedynie co to mozesz odczuwac bardziej jajeczkowanie.
Ja bylam w stanie co do minuty stwierdzic kiedy nastapiło. Ale to raczej nie skutek uboczny tylko oczekiwane działanie.
Oczywiscie trzeba chodzić na monity cykli w celu stwierdzenia ile jajeczek, jakie duze, czy wszystko oki.
A ja jestem wdzięczna temu kto clo wymyślił, chwała mu za to! Faktycznie, jak Salsa napisała, owu odczulam. Nie wiem czy to był moment uwolnienia jajeczka czy efekt już po pęknięciu, ale bolała prawa strona czyli ta, z której było jajeczkowanie. Ciąży bliźniaczej się nie bałam. I u mnie wystarczył tylko jeden cykl, z jednym pecherzykiem. Będąc teraz w szpitalu, na sali leżała ze mną dziewczyna, która w 5 cyklu z clo zaszła. Również dobrze wspomina lykanie tego leku.
 
Ja już mam dość myślałam że po spadku temperatury, dosatnim teście owulacyjnym to jest owulacji ale chyba lipa. Temperatury dalej niskie wiec juz nie wiem co jest grane [emoji52]
Screenshot_20190819_113214_pl.ovufriend.app.jpeg
 
Dziewczyny, a jeśli np. przyjmijmy, ze co miesiąc wystepuje owu (sa pecherzyki pękają itd.) to lekarz i tak może zapisać clo? Pomimo, ze ciąży nie ma tyle czasu? Czy to sie mija z celem?
Pewnie i tak raczej będzie szukał innej przyczyny:/
Musiałby zrobić monitoring i zobaczyć ile masz pęcherzyków bo jak rosną u ciebie np 3 to nie ma sensu brać CLO bo można przestymulować :)
 
reklama
Do góry