reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dlaczego nie wracasz do staran ? Ja nawet nie wiedzialam, ze jest takie cos jak puste jajo, dopiero jak sama to uslyszalam (bledna diagnoza)... Wtedy sie zainteresowalam tematem i to jest niestety czeste. Nie bylo zarodka wiec to jest jedyne pocieszenie.
No niestety jest to częsty przypadek. Ja tez to przeszłam. Nie spodziewałam się, ze akurat mi się może to przytrafić - zachodzisz w ciąże, skrycie się cieszysz, choć niepewność tez jest- idziesz na usg a tu psikus... No cóż niektóre rzeczy są niezależne od nas... mam nadzieje, ze nie będzie dane mi ponownie tego przechodzić. Jedyny plus tego (tak jak wspomniałaś) ze nie było zarodka. Chyba jakos łatwiej jest to „przetrawić”
 
reklama
Czemu? Takie skutki uboczne? Ja w tym cyklu zaczynam clo
Skutki uboczne paskudne. Rozciągają się na kolejne cykle bo clo działa dłużej niż w 1 cyklu. I to ryzyko ciąży bliźniaczej.... U mnie po monitoringu się okazało że mam 2 ciałka żółte (mimo że wstępnie wszystko wskazywało na jedno) i bardzo to przeżyłam.
 
Jakie miałaś skutku uboczne?
Skutki uboczne paskudne. Rozciągają się na kolejne cykle bo clo działa dłużej niż w 1 cyklu. I to ryzyko ciąży bliźniaczej.... U mnie po monitoringu się okazało że mam 2 ciałka żółte (mimo że wstępnie wszystko wskazywało na jedno) i bardzo to przeżyłam.
 
Nie boj sie niczego. Clo bierze bardzo duzo kobitek. Mozesz na bb poczytac osobny watek jest. Starania z clo.
Pobudza jajniki do pracy. Jedynie co to mozesz odczuwac bardziej jajeczkowanie.
Ja bylam w stanie co do minuty stwierdzic kiedy nastapiło. Ale to raczej nie skutek uboczny tylko oczekiwane działanie.
Oczywiscie trzeba chodzić na monity cykli w celu stwierdzenia ile jajeczek, jakie duze, czy wszystko oki.
Czemu? Takie skutki uboczne? Ja w tym cyklu zaczynam clo
 
Nie boj sie niczego. Clo bierze bardzo duzo kobitek. Mozesz na bb poczytac osobny watek jest. Starania z clo.
Pobudza jajniki do pracy. Jedynie co to mozesz odczuwac bardziej jajeczkowanie.
Ja bylam w stanie co do minuty stwierdzic kiedy nastapiło. Ale to raczej nie skutek uboczny tylko oczekiwane działanie.
Oczywiscie trzeba chodzić na monity cykli w celu stwierdzenia ile jajeczek, jakie duze, czy wszystko oki.
Czytałam tamten wątek :) nie boję się clo zniosę wszystko dla upragnionej fasolki [emoji4]
 
Przede wszystkim trzeba wyluzowac.
Wiem ze to ciezkie tym bardziej ze kilka razy dziennie przypomnienie o jakiejś tabletce, latanie po lekarzach itp.
Ale grunt żeby nie wkladac sobie za duzo glowy. Nie czekać na testowanie i kolejną@ jak na szpilkach.
Jestem przykładem- za bardzo chciałam, chociaz nic nie stalo na drodze od medycznej strony. Odpuscilam zupelnie i dopiero zatrybiło.
Czytałam tamten wątek :) nie boję się clo zniosę wszystko dla upragnionej fasolki [emoji4]
 
Przede wszystkim trzeba wyluzowac.
Wiem ze to ciezkie tym bardziej ze kilka razy dziennie przypomnienie o jakiejś tabletce, latanie po lekarzach itp.
Ale grunt żeby nie wkladac sobie za duzo glowy. Nie czekać na testowanie i kolejną@ jak na szpilkach.
Jestem przykładem- za bardzo chciałam, chociaz nic nie stalo na drodze od medycznej strony. Odpuscilam zupelnie i dopiero zatrybiło.
Ile się starałaś?
 
reklama
Do góry