reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
No więc tak jak przypuszczalam po objawach i tak jak mi apki wyliczyły, teścik potwierdza, że owu powinna być jutro :)

Dzisiejszy test na samym dole, 12dc.
 

Załączniki

  • IMG_20190605_065602.jpg
    IMG_20190605_065602.jpg
    931,5 KB · Wyświetleń: 89
No więc tak jak przypuszczalam po objawach i tak jak mi apki wyliczyły, teścik potwierdza, że owu powinna być jutro :)

Dzisiejszy test na samym dole, 12dc.

Działaj ładnie od dziś już. Ja bym jeszcze z kilka testów dziś wykonała. Pod wieczór na bank bedzie mega ciemna kreska. Tez tak miałam.
Trzymam kciuki!
 
reklama
nie ma poprawy mam brunatne plamienia dalej tydzień przed okresem, ciąży brak, robiłam kilka razy test owu pozytywny poza tym czuje wyraźnie ból w jajniku jak mam owu, tydzień po owulacji jest ok zero plamienia natomiast kolejny pojawia się plamienie :(

Hej,
Szukałam informacji nt plamien i znalazłam Twój post. Czy udało Ci się zajść w ciąże ? I czy wiesz już co było przyczyna plamien? U mnie hormony ok,owu potwierdzona monitoringiem,plamienia nadal
Są i ciazy brak
 
Do góry