reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A i u nas w porządku. Dziś mam wizytę u gina, to dowiem się jakie postępy w rozwoju zrobiła nasza dziewczynka. W czw. kończymy 28tc, w głowie teraz wyprawka i tak naprawdę byle przetrwać czerwiec bo zaś mam nadzieje od lipca czas popłynie szybciej [emoji23]
Więcej co u nas napiszę po wizycie :*

I najnowszy brzuszek:
B1EFBF7B-5D69-4200-9890-DD80E954B71A.jpg
 
reklama
Dziewczyny, a takie pytanko mam zupełnie z innej beczki, zwlaszcza do osób z mieszkaniami z balkonem. Ponieważ mój balkon z jednej części ma taki murek z kaflami na górze i właśnie jego w szczególności upodobały sobie gołębie ... a mówiąc w skrócie zrobiły sobie na nim wyhodek. Macie może jakieś sprawdzone spodoby żeby odstraszyć te france ?

Chyba jedynie siatka..
 
A i u nas w porządku. Dziś mam wizytę u gina, to dowiem się jakie postępy w rozwoju zrobiła nasza dziewczynka. W czw. kończymy 28tc, w głowie teraz wyprawka i tak naprawdę byle przetrwać czerwiec bo zaś mam nadzieje od lipca czas popłynie szybciej [emoji23]
Więcej co u nas napiszę po wizycie :*

I najnowszy brzuszek:
Zobacz załącznik 981304

Malutka rośnie :) . To czekam na więcej wieści po usg :)
 
O jak miło, że pamiętasz :)) my mamy aktualnie 31 tc :) mały wierci się ile wlezie i powoli wypatrujemy końca :) a wy wróciliście do starań ? :)) chwalę się brzuszkowym zdjęciem :)) i fakt czas strasznie szybko leci ! Dopiero co test robiłam, pamiętam jak dziś jak o 5 rano was bombardowałam zdjęciem, a tu gagatek waży jakieś 1,5 kg :) Zobacz załącznik 981259

Pamietam, pamiętam ;) przecież to było tak niedawno jak wznawialas starania i zaraz na pozytywny tescik pokazywałas, pamiętam to jak wczoraj. A tu już prawie ze końcówka :) szok. Ale masz piłeczkę z brzuszka :)

Tak, właśnie od tego cyklu w końcu wróciliśmy (obecnie 11dc, więc działamy). Dostałam umowę na czas nieokreślony w nowej pracy, przeprowadzilismy sie mieszkać sami, więc już nic nam nie stoi na przeszkodzie nareszcie :p ;)
 
Jesli nie masz nic przeciwko to sa takie plastikowe kruki co sie przymocowuje na balustradę. Ponoc działa.

No właśnie kiedyś u koleżanki widzialam ze jej sąsiedzi takie mieli i też sie zastanawialam czy ten patent dziala w ogole. Bo siatkowa nie koniecznie bym chciala, bo byłoby mega szkoda zaslaniac sobie takie widoki (w centrum miasta to mega relaksujace moc popatrzec na zielen a nie wiecznie na ulice, samochodt i szare budynki.
 

Załączniki

  • IMG_20190602_183802.jpg
    IMG_20190602_183802.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 92
No właśnie kiedyś u koleżanki widzialam ze jej sąsiedzi takie mieli i też sie zastanawialam czy ten patent dziala w ogole. Bo siatkowa nie koniecznie bym chciala, bo byłoby mega szkoda zaslaniac sobie takie widoki (w centrum miasta to mega relaksujace moc popatrzec na zielen a nie wiecznie na ulice, samochodt i szare budynki.
Ja użyłam plastikowych kruków i mam spokój. Nie siadają na poręczy i nie brudzą :)


Przyczepiłam go na trytytki
 
reklama
Do góry