reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Na razie muszę obserwować swoje cialo, odstawiłam leki, tzn euthyrox nie wiem jak zareaguje więc na razie temperaturę mierze. Poza tym u nas starania na luzie, bez spiny, bez nakrecania się. :) ostatni raz jak się nakrecałam to chyba z 4 lata temu. :) Potem z roku na rok coraz większy luz. :)
No i bardzo dobrze, bo to nic nie pomoże. Doczekasz się kochana wiem to! :)
 
reklama
Ja naturalnie jestem jasną szatynką łamane na ciemny blond. Włosy chce ściąć jak rok temu czyli long bob, a kolor na pewno techniką sombre i zastanawiam się nad takim rozjaśnieniem lub zaszaleć z rudym. ;) ale to zapytam fryzjerski czy będzie mi pasowało. Zobacz załącznik 974207Zobacz załącznik 974208
Przepiękne są takie włosy [emoji3531] ja też myślałam nad czymś takim ale na razie się wstrzymam. Mam bardzo długie włosy więc ostatnio byłam tylko podciąć końcówki, żeby były zdrowe na końcach ;)
 
Przepiękne są takie włosy [emoji3531] ja też myślałam nad czymś takim ale na razie się wstrzymam. Mam bardzo długie włosy więc ostatnio byłam tylko podciąć końcówki, żeby były zdrowe na końcach ;)
Też miałam dosyć długie włosy rok temu, kilka miesięcy przed ślubem poszłam obciąć o większą połowę, tak do ramion. :)
 
Też miałam dosyć długie włosy rok temu, kilka miesięcy przed ślubem poszłam obciąć o większą połowę, tak do ramion. :)
Ja kiedyś też dużo obcięłam ale lepiej czuje się w długich. Może dlatego, że je często spinam jak mnie denerwują a z krótkimi różnie bywa. Nawet próbowałam parę razy mieć grzywkę ale nieudane próby :D
 
Ja kiedyś też dużo obcięłam ale lepiej czuje się w długich. Może dlatego, że je często spinam jak mnie denerwują a z krótkimi różnie bywa. Nawet próbowałam parę razy mieć grzywkę ale nieudane próby :D
Ja grzywki nie lubię, kiedyś miałam. I mimo, że mam na prawdę spore czoło to nie będę miała grzywki za nic. ;)
 
reklama
Zrób, mam nadzieję że w poniedziałek zobaczysz swoje dwie kreseczki [emoji8] cały czas trzymam kciuki kochana [emoji8]
Rano zrobiłam test wyszla jedna kreska. Ale zrobiłam go z drugiego siku i w dodatku po zbliżeniu z mężem. Więc sama nie wiem cp o tym wyniku myśleć. Poczekam i zrobię w poniedziałek powtórkę.
 
Do góry