reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A co jesli ostatnie serduszka byly w sobote i na razie nie ma takiej mozliwosci? Zostala jakas szansa ze to wystarczy?
Hmmm czyli 3-4dni od owulacji. Szansa zawsze jest bo testy owulacyjne nie są idealne i nie mamy 100% kiedy owulacja wystąpiła, ale plemniki średnio żyją 2-3dni choć gdzieniegdzie można wyczytać, że potrafią przeżyć nawet 5dni, ale wątpię że aż 5dni by żyły
 
reklama
Hmmm czyli 3-4dni od owulacji. Szansa zawsze jest bo testy owulacyjne nie są idealne i nie mamy 100% kiedy owulacja wystąpiła, ale plemniki średnio żyją 2-3dni choć gdzieniegdzie można wyczytać, że potrafią przeżyć nawet 5dni, ale wątpię że aż 5dni by żyły
Też w to wątpię. Ale w dobrym środowisku myślę, że do tych trzech dni to niektóre przeżywają.
 
Ja to juz nie chce myslec nawet bo wpadam w mega doła.. nastawiam sie na nieudany cykl.. koniec i tyle.. choc i tak jakas nadzieja bedzie sie tlila i bede sie glupio doszukiwac objawow.. niech juz jest koniec miesiac.. okres lub weryfikacyjny test i po sprawie.. :(
 
Ja to juz nie chce myslec nawet bo wpadam w mega doła.. nastawiam sie na nieudany cykl.. koniec i tyle.. choc i tak jakas nadzieja bedzie sie tlila i bede sie glupio doszukiwac objawow.. niech juz jest koniec miesiac.. okres lub weryfikacyjny test i po sprawie.. :(
Zawsze trzeba mieć nadzieję, po to się w końcu starasz ;) w twoim przypadku kiedy testy owu pokazały skok, miałaś zbliżenie więc wszystko jest możliwe.
 
Cześć, nie było mnie tu jakiś czas...
Przestałam już obliczać dni płodne, mierzyć temperaturę. Ogólnie, byłam zniechęcona i nie miałam do tego myśli. Dziś nad ranem miałam bardzo silny ból w podbrzuszu, skręcałam się jakiś czas. Mam bardzo dużo śluzu, wkładka przesiąka. Piersi powiększyły się, nie wchodzę w swój rozmiar... Czyżby znów hormony szalały i torbiel się ukazała? Jestem przed @, umówię się do ginekologa.
 
A testowalas? bo objawy typowo ciazowe.
Cześć, nie było mnie tu jakiś czas...
Przestałam już obliczać dni płodne, mierzyć temperaturę. Ogólnie, byłam zniechęcona i nie miałam do tego myśli. Dziś nad ranem miałam bardzo silny ból w podbrzuszu, skręcałam się jakiś czas. Mam bardzo dużo śluzu, wkładka przesiąka. Piersi powiększyły się, nie wchodzę w swój rozmiar... Czyżby znów hormony szalały i torbiel się ukazała? Jestem przed @, umówię się do ginekologa.
 
Cześć, nie było mnie tu jakiś czas...
Przestałam już obliczać dni płodne, mierzyć temperaturę. Ogólnie, byłam zniechęcona i nie miałam do tego myśli. Dziś nad ranem miałam bardzo silny ból w podbrzuszu, skręcałam się jakiś czas. Mam bardzo dużo śluzu, wkładka przesiąka. Piersi powiększyły się, nie wchodzę w swój rozmiar... Czyżby znów hormony szalały i torbiel się ukazała? Jestem przed @, umówię się do ginekologa.

Zrób test.
 
reklama
Cześć, nie było mnie tu jakiś czas...
Przestałam już obliczać dni płodne, mierzyć temperaturę. Ogólnie, byłam zniechęcona i nie miałam do tego myśli. Dziś nad ranem miałam bardzo silny ból w podbrzuszu, skręcałam się jakiś czas. Mam bardzo dużo śluzu, wkładka przesiąka. Piersi powiększyły się, nie wchodzę w swój rozmiar... Czyżby znów hormony szalały i torbiel się ukazała? Jestem przed @, umówię się do ginekologa.
Hej, a kiedy dokładnie @ ma być?
 
Do góry