reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No u Nas to zadne nie odpuszcza.. albo on powie przepraszam i uwaza ze ja powinnam rowniez.. choc to on nabroil.. ale tak to z chlopami jest ;) bedzie co bedzie.. raczej za bardzo sie kochamy zeby moglo to jakos bardzo zawazyc na zwiazku ;) a 2 dni odetchniecia nikomu nie zaszkodzą ;)
Hehe no jasne [emoji14] dlatego piszę że nie napisałam tego złośliwe [emoji14] my też z mężem mamy silne charaktery, ale całe szczęście jesteśmy bardzo zgodni. A jeśli już zdarza się odmienne zdanie to raz jedno, raz drugie odpuszcza [emoji23]
 
reklama
Pewnie, że nie zaszkodzą :)
Za mniej burzliwe i bardziej burzliwe związki :D
No u Nas to zadne nie odpuszcza.. albo on powie przepraszam i uwaza ze ja powinnam rowniez.. choc to on nabroil.. ale tak to z chlopami jest ;) bedzie co bedzie.. raczej za bardzo sie kochamy zeby moglo to jakos bardzo zawazyc na zwiazku ;) a 2 dni odetchniecia nikomu nie zaszkodzą ;)
 
Jeszcze nic spektakularnego nie ma. Ale cieszę się z każdego kroku jak dziecko. :D
IMG_20190512_201411.jpg
 
Z tym ze plemnik moze przeżyć 7 dni to raczej bzdura. Nasz urolog odniosl sie do tego ze to musiał by byc naprawdę silny i zdrowy plemnik, czyli musial by stac sie cud aby plemnik w ogóle tyle przeżył. Z reguly plemniki przeżywają do max 2-3 dni, dlatego wlasnie zaleca sie współżycie co 2-3 dni aby mogla byc z tego ciąża.
Kochana mi się wydaje że jest duża szansa. Ponieważ plemniki jak mają dobre środowisko przeżycia mogą żyć od 2-7 dni więc jak najbardziej może dojść do zapłodnienia. Prawdę mówiąc może się wszystko zdazyc. Życzę aby się udało i trzymam mocno kciuki.[emoji110]
 
Z tym ze plemnik moze przeżyć 7 dni to raczej bzdura. Nasz urolog odniosl sie do tego ze to musiał by byc naprawdę silny i zdrowy plemnik, czyli musial by stac sie cud aby plemnik w ogóle tyle przeżył. Z reguly plemniki przeżywają do max 2-3 dni, dlatego wlasnie zaleca sie współżycie co 2-3 dni aby mogla byc z tego ciąża.
No właśnie dużo kobiet tak myśli. Właśnie czytałam gdzieś ale nie pamiętam gdzieś że niby jak są naprawdę dobre plemniki i dobre środowisko u kobiet to niby plemniki żyją od 2-7 dni ale nie będę się sprzeczac bo nie mam pewności. Ale mimo wszystko wszystko może się zdazyc. Też właśnie podejrzewam że 7 dni to dosyć długo. No ale to wszystko możliwe w teorii ale w praktyce już nie koniecznie.
 
Czy któraś z was miała tak że przed @ strasznie na piersiach żyły było widać? Pierwszy raz zauważyłam żeby aż taak
 
reklama
Czy któraś z was miała tak że przed @ strasznie na piersiach żyły było widać? Pierwszy raz zauważyłam żeby aż taak
Ja mam tak zawsze. Przed @ żyły widać u mnie bardziej na całym ciele. ;) Ale to ponoć jeden z pierwszych objawów ciąży, więc różnie może być. Życzę Ci tego z całego serca! :)
 
Do góry