reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny.. udzielam sie w innym wątku ale u Was jest widze wiekszy ruch..
Wyszedl dzis pozytywny test owulacyjny.. moze podpowiecie.. jaka jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jesli stosunek odbyl sie wczoraj i przedwczoraj? Myslicie ze moze dojsc do zaplodnienia jesli dzis i w najblizszych dniach stosunku juz nie bedzie? Czy ta szansa drastycznie maleje? Sa tu dziewczyny ktore mialy analogiczną sytuacje w przeszlosci i skonczylo sie ciaza?
20190512_182110.jpeg
Screenshot_20190512-183950_Flo.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny.. udzielam sie w innym wątku ale u Was jest widze wiekszy ruch..
Wyszedl dzis pozytywny test owulacyjny.. moze podpowiecie.. jaka jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jesli stosunek odbyl sie wczoraj i przedwczoraj? Myslicie ze moze dojsc do zaplodnienia jesli dzis i w najblizszych dniach stosunku juz nie bedzie? Czy ta szansa drastycznie maleje? Sa tu dziewczyny ktore mialy analogiczną sytuacje w przeszlosci i skonczylo sie ciaza?Zobacz załącznik 971765Zobacz załącznik 971767
Kochana mi się wydaje że jest duża szansa. Ponieważ plemniki jak mają dobre środowisko przeżycia mogą żyć od 2-7 dni więc jak najbardziej może dojść do zapłodnienia. Prawdę mówiąc może się wszystko zdazyc. Życzę aby się udało i trzymam mocno kciuki.[emoji110]
 
Kochana mi się wydaje że jest duża szansa. Ponieważ plemniki jak mają dobre środowisko przeżycia mogą żyć od 2-7 dni więc jak najbardziej może dojść do zapłodnienia. Prawdę mówiąc może się wszystko zdazyc. Życzę aby się udało i trzymam mocno kciuki.[emoji110]
Ja jakos sceptycznie do tego podchodze.. i nie chce sie rozczarowac.. a tak sie zlozylo ze nie ma szans na "poprawkę" dzis czy jutro.. ehh.. :(
 
Kochana mi się wydaje że jest duża szansa. Ponieważ plemniki jak mają dobre środowisko przeżycia mogą żyć od 2-7 dni więc jak najbardziej może dojść do zapłodnienia. Prawdę mówiąc może się wszystko zdazyc. Życzę aby się udało i trzymam mocno kciuki.[emoji110]
Oj 7 dni to za dużo powiedziane, zdolne do zapłodnienia są plemniki 4-5 dniowe. :)
Hej dziewczyny.. udzielam sie w innym wątku ale u Was jest widze wiekszy ruch..
Wyszedl dzis pozytywny test owulacyjny.. moze podpowiecie.. jaka jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jesli stosunek odbyl sie wczoraj i przedwczoraj? Myslicie ze moze dojsc do zaplodnienia jesli dzis i w najblizszych dniach stosunku juz nie bedzie? Czy ta szansa drastycznie maleje? Sa tu dziewczyny ktore mialy analogiczną sytuacje w przeszlosci i skonczylo sie ciaza?Zobacz załącznik 971765Zobacz załącznik 971767
Jak najbardziej są szanse, że się uda! Nie martw się na zapas tylko serduszkuj jeszcze dzisiaj z mężem i jutro też dla pewności. ;)
 
Oj 7 dni to za dużo powiedziane, zdolne do zapłodnienia są plemniki 4-5 dniowe. :)

Jak najbardziej są szanse, że się uda! Nie martw się na zapas tylko serduszkuj jeszcze dzisiaj z mężem i jutro też dla pewności. ;)
No nie ma szans na serduszkowanie.. ze tak to ujme.. ciche dni od rana ;) i wybyl z domu zebysmy sie nie pozabijali.. jak emocje opadną to będzie juz po owu ;)
 
No nie ma szans na serduszkowanie.. ze tak to ujme.. ciche dni od rana ;) i wybyl z domu zebysmy sie nie pozabijali.. jak emocje opadną to będzie juz po owu ;)
Mimo to, ważne, że przed owu był seksik także spokojnie. :) Tylko ten stres niezbyt sprzyjający. Trzymam kciuki, żebyście szybko się pogodzili no i żeby się udało! :)
 
Dziewczyny okres spóźnia mi się 3 dni, w marcu poronilam, w kwietniu juz dostałam okresu. Natomiast teraz nie ma go
 
Dziewczyny okres spóźnia mi się 3 dni, w marcu poronilam, w kwietniu juz dostałam okresu. Natomiast teraz nie ma go
Dwie opcje, albo się udało albo jeszcze organizm dochodzi do siebie i są zawahania. Jak już się spóźnia to raczej spokojnie możesz test zrobić. Albo pójść na betę jeśli masz możliwość. :)
 
reklama
Mimo to, ważne, że przed owu był seksik także spokojnie. :) Tylko ten stres niezbyt sprzyjający. Trzymam kciuki, żebyście szybko się pogodzili no i żeby się udało! :)
No teraz sie nie stresuje bo sie nie klocimy.. jak by tu byl i byla chryja to pewnie by cisnienie skakalo.. jak by nie bylo staram sie szybko wyciszac ze wzgledu na starania.. ;)
 
Do góry