reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny czy Wy też dziś takie senne chodzicie ? Ja nie wiem co jest z tym ciśnieniem dzisiaj, ale mimo ze poszlam wcześnie spać, to czuje ze mogłabym zasnąć na siedząco, nawet kawa nie pomaga, ciągle ziewam :o
 
Dziewczyny czy Wy też dziś takie senne chodzicie ? Ja nie wiem co jest z tym ciśnieniem dzisiaj, ale mimo ze poszlam wcześnie spać, to czuje ze mogłabym zasnąć na siedząco, nawet kawa nie pomaga, ciągle ziewam :o
Ja to zawsze senna i ziewajaca.. ale ze wczoraj nastapily ciche dni z moją drugą polowką to ogolnie malo spalam i czuje sie zmielona strasznie.. na szczescie mam wolne wiec leze w lozku caly czas..
 
Ja to zawsze senna i ziewajaca.. ale ze wczoraj nastapily ciche dni z moją drugą polowką to ogolnie malo spalam i czuje sie zmielona strasznie.. na szczescie mam wolne wiec leze w lozku caly czas..

Jejku zazdroszczę wolnego... ja marzę o takim jednyn dniu zeby tylko spac i leżeć caly dzien i nic nie musiec robic :rolleyes2: bo teraz siedzę w pracy jak zombie xD
 
Ja jeszcze też w łóżku. Zaraz kawka, może mnie rozbudzi. No ale do 23 robiliśmy pokój.
IMG_20190513_110848.jpg
 
Ja wstałam z mężem rano, jak wyjeżdżał do pracy. Wsunelam śniadanko (w końcu jem :D) i dalej kimka. Dopiero sie przebudzilam, w zasadzie to sąsiedzi u góry wykanczaja mieszkanie i mnie przebudzili :-D mieszkamy w bloku deweloperskim i w tamtym tygodniu sąsiedzi z boku dawali czadu, a teraz z góry. No ale cóż muszą się ludzie urządzić :D cwana jestem, bo juz mieszkamy hahaha Musze się wygramolic z łóżka, ogarnąć twarz, zjeść coś i ruszyć na zakupy. Przewietrze dupe chociaż :D
 
Dwie opcje, albo się udało albo jeszcze organizm dochodzi do siebie i są zawahania. Jak już się spóźnia to raczej spokojnie możesz test zrobić. Albo pójść na betę jeśli masz możliwość. :)
Niby mam objawy jak w ciąży ból jajnika a i wzdęty brzuch do piersi nie mogę się dotknąć do tego jeszcze dzien przed spodziewaną miesiaczką wymiotowałam
 
reklama
Do góry