reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Tak ściany najlepiej przed podłoga. U nas na wylewke muszą iść jeszcze płyty osb. Bo wylewka była robiona niżej. Pod drewno, a nie panele, ale teraz dla nas to za duży koszt.
Balkony bez barierek jeszcze, łazienka na górze wypłytkowana, wanna wystawione, ale trzeba bidet, WC itp wstawić. Schody musimy zrobić.. Bo tylko mamy beton wylany a barierki i trepy drewniane. W ciul kurzu wszędzie :(
Tylko u nas przynajmniej bez zdzierania starego
Tak, dokładnie. Na razie mąż wyrywa drewnianą podłogę. Deski niby zdrowe, ale źle położone bo na szybko w latach 60 ją kładli i dlatego tak niezbyt dobrze się trzymała. Trzeba wylewke wlać i panele położyć. Ale przed panelami jeszcze ściany ogarniemy, chyba drzwi przeniesiemy na inną ścianę. Dzieje się. :)
IMG_20190331_144046.jpeg
 
Kochana my kupiliśmy w abrze.
Na raty 0%.
Duży narożnik. Z dużą częścią wypoczynkowa bo na tym najbardziej mi zależało. Miał być za 2 tyg a był po 5 dniach[emoji23]
No tak lepiej kupić porządny niż za rok dwa wymieniać. To teraz czeka cię mnóstwo pracy [emoji3526]
Screenshot_20190504_175204_com.android.chrome.jpeg
 
Tina mnie tak cmic zaczęło 6 dpo. 9dpo test pozytywny, jasniutka kreska i beta 9.27.
A było jeszcze 6 dni do @ :)
Teraz gwiazda ma prawie 10 miesięcy ;)
Także wszystko jest bardzo możliwe. Tzn nie pisze tego żeby Cię nakręcić, ale czasem ciało kobiety szybko daje znać :)
Z synem np 4 lata wcześniej żadnych objawów. Albo po prostu jeszcze jak nie znałam swojego organizmu. Zobaczymy jak będzie za trzecim razem ;)
Da się to jakoś zmienić?
 
To bardzo szybko Ci wyszły kreseczki [emoji4] obyś następnym razem miała tak samo. Przynajmniej nie ma stresów, nerwów [emoji6]
Tina mnie tak cmic zaczęło 6 dpo. 9dpo test pozytywny, jasniutka kreska i beta 9.27.
A było jeszcze 6 dni do @ :)
Teraz gwiazda ma prawie 10 miesięcy ;)
Także wszystko jest bardzo możliwe. Tzn nie pisze tego żeby Cię nakręcić, ale czasem ciało kobiety szybko daje znać :)
Z synem np 4 lata wcześniej żadnych objawów. Albo po prostu jeszcze jak nie znałam swojego organizmu. Zobaczymy jak będzie za trzecim razem ;)
 
A ja dziewczyny zaczęłam używać ovufriend hehe.. Niestety jeszcze długo do testu ale wykres wygląda tak Screenshot_20190512_174804.jpg
Ale staram się nie myśleć narazie za duzo
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi. Jeśli nie mam plamien przed@ ani w środku cyklu czy oznacza to że mam w normie progesteron czy to jeszcze nie świadczy o dobrym wyniku progesteronu?
 
Do góry