reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Kochana ja ciąża i po porodzie też tu zostałam :) potem brak czasu, ale wróciłam [emoji23][emoji23]
Moja Majeczka była pierwszym dzieckiem na tym forum [emoji23]teraz Panna końcem miesiąca 10 miesięcy skończy :)

Kiedy to zleciało ja się pytam xD ?! Juz taka duża panna. Pamiętam jeszcze jej zdjecia po urodzeniu jak wstawialas, a tu juz 10 miesięcy o_O
 
Nooo i ani śladu tego wczesniaka [emoji23][emoji23][emoji23]
Kiedy to zleciało ja się pytam xD ?! Juz taka duża panna. Pamiętam jeszcze jej zdjecia po urodzeniu jak wstawialas, a tu juz 10 miesięcy o_O
IMG_20190509_114517_042.jpeg
IMG_20190426_094141_619.jpeg
 
Cudownie ❤ Ja dopiero pod koniec czerwca lub w lipcu wracam do gry :) w czerwcu endo - zobaczymy co z tarczyca, do gina tez w czerwcu i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

No to trzymam kciuki, żeby wyniki były prawidłowe i żebyście mogli ze spokojna głowa wrócić do starań:)


A tak odnosnie odzywania się- podczytuje Was, staram się być na bieżąco tyle ile mogę, ale zawsze mam obawy żeby pisać na biezaco czy którejś z Was nie sprawie przykrości chwaląc się moim Cudem...
 
reklama
Ja też na forum wpadłam tylko przypadkiem i na chwilkę, a siedzę już tutaj rok xD tak mi się tu spodobało... tylko my sie przez ten rok nie staraliśmy, bo co chcieliśmy zacząć to ciągle coś nam stawało na drodze :/ więc tak sobie kibicowalam dziewczynom przez ten czas :)
Ale mam nadzieje ze od nastepnego cyklu w końcu ruszymy, czas najwyższy :p xD :)

Więc czuję że też się tu zadomowisz, byle by nie za dlugo :D ;)
Ja podobnie. Wpadłam na to forum i miło mnie ugoszczono i z checią zostalam na dluzej. Do dzis :D A często się nie udzielam. Lubię poczytać co u dziewczyn slychac, co u naszych brzuchatek. Także trzymam kciuki za wszystkie starające :) i nam się uda. ❤
 
Do góry