reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Jejku dużo tego :) ale najważniejsze że w końcu masz dobrego lekarza [emoji6] co remontujecie??
Na razie nasz pokój, zabieramy się do tego już od tamtego lata ale zawsze kłody pod nogi. U nas nie ma wylewek w domu, wszystko stoi na drewnianej podłodze. Będziemy musieli ją zerwać, mąż położy wylewki no i panele, trzeba ściany też wyrównać, pomalować na nowo. :) Kolejnym krokiem będzie w końcu kuchnia-łazienka. :) A najgorzej właśnie remontować dom w którym się mieszka a tym bardziej jak jest mały. ;)
 
Nawet nie wiedziałam ale najwyżej się zapłaci [emoji3526][emoji58]
Ja płacę, można niby z góry za cały rok ale to cenowo tak samo wychodzi jak płatności co miesiąc. A nie wiadomo kiedy zaskoczy i aplikacja nie będzie już potrzebna więc lepiej płacić co miesiąc. :D Koszt to 29zł.
 
Taka kwotę można zapłacic [emoji3526] o ile średnio następuje skok temp po owulacji?
Ja płacę, można niby z góry za cały rok ale to cenowo tak samo wychodzi jak płatności co miesiąc. A nie wiadomo kiedy zaskoczy i aplikacja nie będzie już potrzebna więc lepiej płacić co miesiąc. :D Koszt to 29zł.
Screenshot_20190505-152110.jpeg
 
Wczoraj cały dzień ogranialiśmy strych bo moja mama oczywiście wszystko co się (NIE)przyda wrzuca na strych. Dacie wiarę, że do wyrzucenia czeka 8 worków 120 litrowych z rzeczami które się może kiedyś przydadzą a tak na prawdę nie przydadzą bo i tak już się poniszczyły? :D
 
Dużo ludzi tak robi ze na strych bo może się przyda a potem się o tym zapomina albo właśnie się niszczy i nie nadaje do użytku
Wczoraj cały dzień ogranialiśmy strych bo moja mama oczywiście wszystko co się (NIE)przyda wrzuca na strych. Dacie wiarę, że do wyrzucenia czeka 8 worków 120 litrowych z rzeczami które się może kiedyś przydadzą a tak na prawdę nie przydadzą bo i tak już się poniszczyły? :D
 
Cześć dziewczyny. :)
Jestem tutaj nowa, trafilam tu w sumie przez przypadek. Bo tak mi jakoś przeszło przez myśl, że 'a może jednak..'
Nie staramy się jeszcze z partnerem jakoś intentyswnie o fasolkę. Bardziej na zasadzie 'jak będzie, to będzie'. Stosunek przerywany.
Moje cykle trwają średnio 32 dni. Dziś jest 37 dzień cyklu, a okresu dalej nie mam. Choć brzuch pobolewa. Zaczęłam sobie czytać o tym na Internecie, bo wcześniej tak nie miałam. Jak mi się czasami przestawial, to się po prostu przestawial i go nie było. Żadnych bóli, żadnych objawów jak przed miesiączka. I takim o to sposobem trafiłam tu, do Was. Przyznam, ze wcześniej nie wiedzialam że ciąża może dawać podobne objawy, jak te przed okresem. I szukałam jakichs informacji, bardziej na zasadzie 'a może jestem chora'
Bo codziennie wieczorem, od kilku dni jestem pewna, że okres przyjdzie w nocy. Rano się nudzę i nic. Za to dużo sluzu, mlecznego. Żadnych mdlosci, bólu piersi. Tylko zmeczenie, ale to pewnie przesilenie wiosenne.
Poczekam chyba jeszcze kilka dni i zrobię test. Jeśli okres się nie pojawi.
Pozdrawiam Was i trzymam kciuki żeby spełniły się Wasze marzenia!
 
reklama
Do góry