reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Biedna, takie czekanie pewnie bardzo męczące jest [emoji3525]
Jestem w domu od czwartku. Wszystko ustalo ale mam 4cm rozwarcia. Codziennie plamie, wylatuje czop i chodzę na ktg.
Dzis mam plamienie inne bo rozowe czylo swieze kto wie co się zaczyna. Ostatecznie i tak rozwiazanie ma byc w poniedzialek i mam sie stawic rano i beda dzialac. No chyba ze samo sie rozkreci szybciej. Jadę niedlugo znow na KTG.
 
Jakbyście zinterpretowaly ten wynik testu owulacyjnego? Jest słabsza ta po lewej czy takie same? Ehhh bo ja już nie wiem
DSC_3365.jpeg
 
Czyli dzisiaj można zapisać wynik ujemny. Pierwszy raz zrobiłam ten test i w sumie ciężko mi było określić
Jeżeli jutro będzie jeszcze ciemniejsza to bym uznala wtedy za pozytyw, a jeżeli jutro będzie jaśniejsza to dzisiaj pozytyw. Jeżeli masz pozyttw to owulacja nastąpi w ciągu 24-36h no i testy robi się do pierwszego pozytywnego testu później już się nie robi [emoji4]
 
Hej! I dzisiaj mam 11dpo, temperatura jest jak przy pierwszy największym skoku zaraz po owu czyli 36,85. ;) Nie spada jak na razie, objawy się tylko nasilają. Nie wiem czy dzisiaj testować czy poczekać może do jutra.
 
reklama
Do góry