reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Zoologiczna :) siedzę w tym kilka lat, ogarniam, jestem kierownikiem. A w mojej miejscowości jest ok 10k mieszkańców i nie ma żadnego takiego sklepu. Dodatkowo teraz stawiają nam Rossmann pepco i biedronke to czemu by nie spróbować :D jejku ale się jaram [emoji23][emoji23]
Ooo to bede miala kogo podpytywac o rozne produkty dla mojego pieselka :)
 
Malinka jak tam sytuacja u Ciebie ?
Jestem w domu od czwartku. Wszystko ustalo ale mam 4cm rozwarcia. Codziennie plamie, wylatuje czop i chodzę na ktg.
Dzis mam plamienie inne bo rozowe czylo swieze kto wie co się zaczyna. Ostatecznie i tak rozwiazanie ma byc w poniedzialek i mam sie stawic rano i beda dzialac. No chyba ze samo sie rozkreci szybciej. Jadę niedlugo znow na KTG.
 
My już w domu jesteśmy. Dostaliśmy skierowanie tylko na badanie kariotypu. Badanie odbędzie się jakoś w lipcu, terminu nie znamy konkretnego - będą dzwonić... We wtorek pójdę do ginekologa i poproszę o skierowanie na resztę badań. Wizyta tam była dość ekspresowa.
 
Jestem w domu od czwartku. Wszystko ustalo ale mam 4cm rozwarcia. Codziennie plamie, wylatuje czop i chodzę na ktg.
Dzis mam plamienie inne bo rozowe czylo swieze kto wie co się zaczyna. Ostatecznie i tak rozwiazanie ma byc w poniedzialek i mam sie stawic rano i beda dzialac. No chyba ze samo sie rozkreci szybciej. Jadę niedlugo znow na KTG.
Cały dzień o Tobie myślałam, co tam u Ciebie. Oby sytuacja nabierała tempa a poród trwał najkrócej jak to tylko możliwe. Trzymam kochana za Ciebie kciuki non stop. <3
 
A ja się już coraz bardziej stresuje jutrzejszą wizytą w klinice - mamy wizytę u genetyka. Pani genetyk ma tylko dwie opinie na znany lekarz i dwie negatywne... A my jeszcze jesteśmy troszkę innym przypadkiem bo dwie straty a nie nie poronienia tylko pozamaciczna i poronienie... Ale ponoć nie ogląda wyników badań to może jakoś przejdzie. Byle by wystawiła skierowania na te badania, które są refundowane czyli :
  • Kariotyp z krwi obwodowej – genetyczne podłoże: wad rozwojowych, urodzenia martwego płodu, poronień oraz niepłodności,
  • BRCA 1 - genetyczne podłoże raka piersi i / lub jajnika,
  • AZF – genetyczne podłoże niepłodności męskiej,
  • Mutacje genu CFTR – genetyczne podłoże niepłodności męskiej,
  • Mutacje genów czynnika V Leiden – genetyczne podłoże poronień,
  • Mutacje genów protrombiny – genetyczne podłoże poronień.
Zobacz załącznik 966081
Ja chciałam sobie zrobic na własna rękę mutacje - ale jak zobaczyłam te ceny to zrezygnowałam
 
reklama
Wróciłam z USG :) Dzieciątko ma 2.5 cm, serduszko mu wali jak szalone i ma już 8 + 5 tygodnia. Przewidywany termin to 27.11. Wyniki badań mam ok, poza tarczycą. Dostałam euthyrox, narazie 1 tabletka dziennie i za miesiąc powtórze badania. Duphaston mam wybrać do końca to opakowania i zakończyć. Może któraś z Was potrzebuje i chciałaby odkupić ode mnie dwa całe opakowania, które zakupiłam i się okazuje, że niepotrzebnie. :D
Super, bardzo dobre wieści ❤️
 
Do góry