reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Niech wystawi skierowanie i się buja :)
Tylko właśnie czy wystawi skierowania... Pacjentka pisze w opinii, że tylko na jedno badanie wystawia skierowanie. A ja jednak wolałabym te wszystkie zrobić, tzn na stronie kliniki jest napisane, że wszystkie wykonują... I bądź tu mądry...
Na drugie napisane jest tak:
966094


Więc rozumiem, że nie muszę mieć od tej pani genetyk skierowania tylko też od innego lekarza specjalisty.
 
reklama





Właśnie mnie zalamalyscie w mych staraniach. Juz się poddalyscie w tak mlodym wieku. Ja ma 35 :unsure: i starania o pierwsze dziecko .[/QUOTE]34, nie martw się [emoji16]
 
Oo ja też muszę! Sukienkę już chcę założyć. :D Ale mi bardzo szybko rosną włosy na nogach... Ostatni raz sama będę goliła, w ogóle się depilowała, potem jak tylko odrosną kłaczki to lecę na depilację woskiem do salonu. :D Jakoś dam radę. :D
Ja bym chciała laserowa;) czaje się już jakiś czas
 
Tu nie chodzi o wiek :) tylko zależy od osoby... Zdarza się często że nastolatka pójdzie na imprezę, zrobi to raz z przypadkowym typem i zachodzi w ciążę.. A my się tu staramy i nic... Dziwny jest ten świat.
O właśnie to jest to, albo moja znajoma która na pokaz super mamusia a w domu dziecko nawet zabawkami nie może się pobawić bo dla drugiego dziecka (jest w ciąży) będzie musiała nowe kupić. A na dodatek pije... Oczywiście jak raz dałam jej radę, bo jej dziecko ucieka żeby kupiła takie szelki są na przykład w formie plecaczka to się na mnie oburzyla że ona z dziecka psa nie zrobi a ja nie powinnam się odzywać i rad jej dawać bo nie mama dzieci. Tak samo jak jej powiedziałam, że w ciąży nie można pić, jej argument - jej dziecko jedno jest zdrowe a piła, to i drugie będzie zdrowe... A my dbamy o siebie, dziecku byśmy nieba uchylili i nic z tego nie ma...
 
Wróciłam z USG :) Dzieciątko ma 2.5 cm, serduszko mu wali jak szalone i ma już 8 + 5 tygodnia. Przewidywany termin to 27.11. Wyniki badań mam ok, poza tarczycą. Dostałam euthyrox, narazie 1 tabletka dziennie i za miesiąc powtórze badania. Duphaston mam wybrać do końca to opakowania i zakończyć. Może któraś z Was potrzebuje i chciałaby odkupić ode mnie dwa całe opakowania, które zakupiłam i się okazuje, że niepotrzebnie. :D
 
reklama
Do góry