reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Co Ty mówisz. Zdrowej macicy ci nie usunął. Zajmij się czymś i pewnie w najmniej oczekiwanym momencie zaskoczy i będziesz w ciąży. Może za bardzo chcesz dziecko i dlatego nie wychodzi. Zrobienie dziecka niestety nie jest tak łatwe jak każdy mówi. Czasami mijają lata starań i dopiero dziecko się rodzi. Głowa do góry kochana. Nie teraz to za miesiąc nie za miesiąc to za rok nie za rok to za 3 lata ale w końcu się uda zobaczysz.
 
Jestem załamana. Chyba koncze juz starania. Rozmyslam nad usunieciem macicy.
No co Ty kobieto! Ja ostatnio też stwierdziłam, że koniec ze staraniami, znów nie wyszło, kłótnie z mężem bo oboje chcemy. A jak stwierdziłam że nie chce bo muszę schudnąć to i owulacja wcześniej o 3 dni i seks regularnie i z ogromną przyjemnością a nie z przymusem. Jednak w tej głowie dużo siedzi.
Wracam do gry dziewczyny, mam jeszcze pół roku, potem mogę płakać [emoji123][emoji123][emoji123]
My babki mamy nerwy i dupska ze stali, damy radę!
 
reklama
Do góry