reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kochana chciałabym w to wierzyć. Narazie nie tracę nadziei ale też nie nastawiam się za bardzo żeby nie było rozczarowania. Jak to mówią póki @ nie ma to jest nadzieja. Zobaczymy co wyjdzie za 4-5 dni. Mam nadzieję że szybko mina te dni.
Oby! Będzie dobrze :*
Mnie ciągnie brzuch jak na miesiączkę i do tego mam od wczoraj biegunkę, wiec wyczuwam @ :(
 
reklama
Kochana trzymam kciuki aby jednak @ nie przyszła. Mam nadzieję że dzisiaj będziesz miała super wynik z bety i będziesz mogła się cieszyć. Ja gdybym mogła iść tutaj na betę to bym już wczoraj poleciała rano albo w poniedziałek i bym wiedziała na czymś twoje A tak muszę czekać do wtorku bądź do środy i znowu wykonać test.
 
Kochana trzymam kciuki aby jednak @ nie przyszła. Mam nadzieję że dzisiaj będziesz miała super wynik z bety i będziesz mogła się cieszyć. Ja gdybym mogła iść tutaj na betę to bym już wczoraj poleciała rano albo w poniedziałek i bym wiedziała na czymś twoje A tak muszę czekać do wtorku bądź do środy i znowu wykonać test.
Cos czuje, ze wynik będzie negatywny, no mam jakieś takie dziwne przeczucie :(
 
Nie myśl negatywnie. Jak nie ten cykl to następny. Nie mamy na to wpływu co to się u nas dzieje że okres się spóźnia. Ja mam hormony w normie dostałam informację od lekarza przed wczoraj nie choruje od ponad roku żadnych stropów ani antybiotyków nie brałam żeby okres mi się przez to mógł spóźnić. Nie mam pojęcia przez co jeśli się okaże że nie ma u mnie ciąży
 
Nie myśl negatywnie. Jak nie ten cykl to następny. Nie mamy na to wpływu co to się u nas dzieje że okres się spóźnia. Ja mam hormony w normie dostałam informację od lekarza przed wczoraj nie choruje od ponad roku żadnych stropów ani antybiotyków nie brałam żeby okres mi się przez to mógł spóźnić. Nie mam pojęcia przez co jeśli się okaże że nie ma u mnie ciąży

Często się zastanawiam, czemu my baby mamy tak przerąbane w życiu :o. Ja to już mówię do męża i bliskich ze nie będę miała nigdy dzieci, chyba nie jest mi to pisane :D
 
Ojej to super ale będzie teraz więcej zajęć i nerwów wiem po sobie bo niedawno otworzyliśmy bar z piwem i hamburgerami.. Cyrki do tej pory są, jednak swojego trza pilnować i tyle :)
Jejku nie strasz [emoji6] mam nadzieje, że nie będzie tak źle. [emoji4] na starcie na pewno będzie dużo pracy, i na pewno dnia wolnego mieć nie będę, ale dogadalam już koleżankę z pracy, która ma dość miejsca w którym pracujemy, że jak tylko rozkrecimy się odpowiednio to ją zabieram [emoji4]
 
reklama
Do góry