reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A termometr owulacyjny przyprawia takie emocje jakby to miałbyć super zaawansowany ekstra termometr. :D A to normalny termometr ale bardziej czuły. :D Ale aptekarki tak samo w każdej aptece jak szukałam tego termometru to dziwiły, że takich to nie ma chyba. :D
No ale co do czułości testów to zaskoczyła mnie starsza pani aptekarka lat ok 60, która dobrze mnie rozumiała i jeszcze mi szukała ostatnich sztuk na magazynie i dodatkowo poradziła mi jeśli chodzi o czas oczekiwania na @. :)
Ja nigdy nie używałam pomiaru temperatury :D
 
reklama
Właśnie sobie zrobiłam relaksująca kąpiel z depilacja :-D
Buziaki kochana!
Spokojnej nocy! :*
Oo ja też muszę! Sukienkę już chcę założyć. :D Ale mi bardzo szybko rosną włosy na nogach... Ostatni raz sama będę goliła, w ogóle się depilowała, potem jak tylko odrosną kłaczki to lecę na depilację woskiem do salonu. :D Jakoś dam radę. :D
 
A co ci doradzila na oczekiwanie na @?
A to co już wiedziałam, to że na przykład zrobić test 10mIU tak najwcześniej 10dpo, do terminu miesiączki w ogóle lepiej nie testować ale mówiła, że jak się bierze progesteron to właśnie lepiej tymi czułymi testować. To, żeby się zrelaksować jak się tylko da żeby nie myśleć. Itd... ;) Bardzo przemiła pani. :) Nigdy nie spotkałam się z taką obsługą przy kupnie testów ciążowych. :D
 
Oo ja też muszę! Sukienkę już chcę założyć. :D Ale mi bardzo szybko rosną włosy na nogach... Ostatni raz sama będę goliła, w ogóle się depilowała, potem jak tylko odrosną kłaczki to lecę na depilację woskiem do salonu. :D Jakoś dam radę. :D
hahaha, my jutro idziemy do kolegi na przyjęcie urodzinowe, no i szpilki i sukienka musza być wiec futro po zimie trzeba zrzucić :D
p.s. nawet 2 piccolo już sobie kupiłam - a mam na nie zachciankę od tygodnia :D
 
reklama
Do góry