reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny w ogóle mam taki problem nie staraniowy. Mój mąż jak kicha to czuć od niego taką ropą? tak bardzo brzydko pachnie, poza kichaniem z ust nie czuć tego dziwnego zapachu. Macie pomysły co to może być? Ja bym oczywiście poszła do lekarza ale on jest uparty, on nie będzie marnował dnia pracy przecież (mimo, że można umówić się po pracy ;) ale każda wymówka jest dobra).
 
O kurcze, bardzo mi przykro- faceci są dziwni... ale MASZ SZCZĘŚCIE POD SERDUCHEM i to jest najwazniejsze[emoji3590][emoji3590][emoji3590] Dziecko da Ci wiele radości i miłości [emoji3590]
Faceci przychodzą i odchodzą, tak jak czasami mężowie... Dziecko najważniejsze, już je kocham z całych sił[emoji3590][emoji3590]
 
Czemu zawiesilas?? Coś się stało?
Trochę się podłamałam po ostatniej @. Nie najlepiej się czuję sama ze sobą, krótko się starałam bo ledwie 5 cykli. Tych dwóch początkowych nie liczę, bo nie wiem na ile były regularne stosunki, gdybym liczyła byłoby 7 cykli. Problem leży w mojej wadze, ginekolog zleciła mi jakies pierdy i w sumie kazała schudnąć, badałam tylko dwa hormony LH i FSH czy coś, w początkowej fazie cyklu. Rzekomo są ok. Podobno mam owulację i mam czekać jeszcze pół roku nim będzie myślała dalej co ze mną zrobić, a przez te pół roku schudnąć. Nie jest mi łatwo. Waga.lata w górę i w dół nawet teraz na diecie. Psychicznie nie dawałam rady znosić niepowodzeń, ile łez wylałam od początku tego cyklu to moje. Gdybym się starała byłby 6 z kolei, ale stwierdziłam że najpierw ogarnę siebie i swoje nalane, obrzydliwe cielsko a potem będę się starać. Miałam też spiecie z mężem odnośnie wagi i starań więc wolę zawiesić niż wprowadzać nerwową atmosferę w nasz związek.
 
Dziewczyny w ogóle mam taki problem nie staraniowy. Mój mąż jak kicha to czuć od niego taką ropą? tak bardzo brzydko pachnie, poza kichaniem z ust nie czuć tego dziwnego zapachu. Macie pomysły co to może być? Ja bym oczywiście poszła do lekarza ale on jest uparty, on nie będzie marnował dnia pracy przecież (mimo, że można umówić się po pracy ;) ale każda wymówka jest dobra).
Może zatoki? Mi się zawsze od kichania zaczyna zapalenie :/
 
Dziewczyny w ogóle mam taki problem nie staraniowy. Mój mąż jak kicha to czuć od niego taką ropą? tak bardzo brzydko pachnie, poza kichaniem z ust nie czuć tego dziwnego zapachu. Macie pomysły co to może być? Ja bym oczywiście poszła do lekarza ale on jest uparty, on nie będzie marnował dnia pracy przecież (mimo, że można umówić się po pracy ;) ale każda wymówka jest dobra).
Może zatoki? Ale co mu? Kicha, kaszle, katar? Czy tylko kicha?
 
reklama
Do góry