reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A ja dzisiaj mam fatalny dzień... W nocy nie mogłam spać, krecilam się z boku na bok. Rano ledwie wstałam z łóżka, musiałam pojechać załatwić sprawy, w mieście ptak zrobił mi na głowę wielką kupę... Całe szczęście, że noszę przy sobie nawilżane chusteczki do higieny intymnej. Żeby tego było mało, okazało się, że koleżance wzięłam nie to co trzeba i poszłam do niej bez sensu... I jeszcze ten wiatr... Piach mam wszędzie, mimo że na plaży nie byłam.
Podobno jak ptak narobi na głowę to zwiastuje to szczęście :D
 
reklama
Ja się boję jutrzejszego dnia że jednak przyjdzie na 34dc tak jak w zeszłym cyklu i nic z tego nie będzie. Ale mam mała nadzieję że jednak nie przyjdzie i ujrze w końcu dwie kreski na teście który już czeka w lazience. Nie jesteś sama że się boisz.
 
reklama
Do góry