reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
aga6 widzę!
Podziwiam pewność, że będziecie razem do końca życia. Ja wiem, że różnie może być mogę się zakochać ja lub on. Wiecie łatwo się obiecuje miłość po grób, ale gdy pojawiają się trudności różnie może być. Gdy zaczyna brakować pieniędzy chociażby. ..
Myślę, że to też kwestia wychowania. Niektórzy są razem bo tak mocno sie kochaha inni bo tak trzeba i wypada inni z powodu wiary, a jeszcze inni gdy się coś wypali od nowa szukają szczęścia. Dla mnie nie ma terminu do konca życia jest tu o teraz. Gdyby planowanie dziecka miała odłożyć na moment w którym będę pewna, że będę z kimś do końca to byłabym bezdzietna. Nikogo do swoich racji przekonywać nie chce bo każdy powinien żyć po swojemu. Osobiście znam bardzo mało szczęśliwych małżeństw które są ze sobą "do końca " pewnie stąd moje podejście.
Na razie tworzymy zgrana rodzinę, ale co będzie za lat 40 to czas pokaże
 
Tak ja widzę cień cienia [emoji4] jaka czułość testu? 25 czy 10? Jeśli nie jest napisane na opakowaniu to 25. Może powtórz jutro rano taki z czułością 10 albo idź na betę.

nzjdyx8dtnebih09.png


To są takie zwykle chamskie z allegro xP jutro rano powtorze a w przyszlym tyg na bete pojde najwyzej ;-) gin umowilam na 20.04
 
aga6 widzę!
Podziwiam pewność, że będziecie razem do końca życia. Ja wiem, że różnie może być mogę się zakochać ja lub on. Wiecie łatwo się obiecuje miłość po grób, ale gdy pojawiają się trudności różnie może być. Gdy zaczyna brakować pieniędzy chociażby. ..
Myślę, że to też kwestia wychowania. Niektórzy są razem bo tak mocno sie kochaha inni bo tak trzeba i wypada inni z powodu wiary, a jeszcze inni gdy się coś wypali od nowa szukają szczęścia. Dla mnie nie ma terminu do konca życia jest tu o teraz. Gdyby planowanie dziecka miała odłożyć na moment w którym będę pewna, że będę z kimś do końca to byłabym bezdzietna. Nikogo do swoich racji przekonywać nie chce bo każdy powinien żyć po swojemu. Osobiście znam bardzo mało szczęśliwych małżeństw które są ze sobą "do końca " pewnie stąd moje podejście.
Na razie tworzymy zgrana rodzinę, ale co będzie za lat 40 to czas pokaże
Mój M też nie chce ślubu. Twierdzi, że po ślubie wszystko się psuje i rozpada, a ja nie mam już siły żeby się upierać i kłócić. Najpierw myślałam, że to takie głupie męskie gadanie. Potem jak jego kumple ze studiów po kolei zakładali rodziny, to łudziłam się, że to go ruszy, ale zanim go ruszyło oni zaczęli się.rozwodzić :p. Wiem jak to jest być bez niego, bo rozstaliśmy się na rok. Każde było w innym związku, ale ostatecznie wróciliśmy do siebie. I dzisiaj wiem, że chcę spędzić z nim resztę życia [emoji4]. Ale rozumiem też Twoje wątpliwości, długo tak miałam, życie jest zbyt nieprzewidywalne

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To są takie zwykle chamskie z allegro xP jutro rano powtorze a w przyszlym tyg na bete pojde najwyzej ;-) gin umowilam na 20.04
Ok, to pewnie 25. Jeśli jutro wyjdzie to się nie stresuj, sama robiłam codziennie jak zobaczyłam cień...i u mnie jakikolwiek postęp był po 3,4 dniach, wtedy ta druga rzeczywiście wcyhdzoila ciemniejsza [emoji4]. Trzymam kciuki

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Mój M też nie chce ślubu. Twierdzi, że po ślubie wszystko się psuje i rozpada, a ja nie mam już siły żeby się upierać i kłócić. Najpierw myślałam, że to takie głupie męskie gadanie. Potem jak jego kumple ze studiów po kolei zakładali rodziny, to łudziłam się, że to go ruszy, ale zanim go ruszyło oni zaczęli się.rozwodzić :p. Wiem jak to jest być bez niego, bo rozstaliśmy się na rok. Każde było w innym związku, ale ostatecznie wróciliśmy do siebie. I dzisiaj wiem, że chcę spędzić z nim resztę życia [emoji4]. Ale rozumiem też Twoje wątpliwości, długo tak miałam, życie jest zbyt nieprzewidywalne

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No niestety nieprzewidzisz. U nas kryzys był po narodzinach córki lub gdy rozkrecalismy firmę. Jednak dziś nie jestem w stanie zagwarantować, że za rok nie spotkam np miłości jak z bajki ...
Nikomu nic nie narzucam każdy ma prawo żyć po swojemu. Ja nigdy nie marzyłam o ślubie o weselu o białej sukni. Ba nawet nazwiska nie chciałabym zmieniać. Mamy razem córkę teraz bierzemy kredyt no co nas bardziej połączy
 
reklama
Nie wiem jak obliczyc tydzien ciazy.. bo 6.02.18 mialam @ i niby jakos 7tydzien? A staramy sie od 3.. tyle ze cykle mam 45 dni srednio..
 
Do góry